• GoHome Professional
nekretnina na moru što veće fantastična 160 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru što veće fantastična 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru što veće fantastična 160 m2

  • Za upit "nekretnina na moru što veće fantastična 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LABIN, 650.000 €, 175,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ova fantastična vila nalazi se nedaleko od prekrasnog istarskog gradića, Labina. Moderna villa okružena obiteljskim kućama i kućama za odmor, smještena daleko od buke, u oazi mira i netaknute prirode predstavlja vrlo interesantnu nekretninu za potencijalnog kupca. Villa je površine....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 750.000 €, 174,17 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Poreč, okolica, fantastična rustikalna vila sa bazenom! U mjestu nedaleko od grada Poreča prodaje se ova fantastična rustikalna vila sa bazenom. Njezina ukupna površina iznosi 174 .17 m2 te proteže na dvije etaže. U prizemlju vile se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaona, wc,....

 
 
 
  Stan, SEGET DONJI, 405.000 €, 170,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2024.,

www.primosten-nekretnine.hr

Na prodaju je Penthouse koji se nalazi blizu Trogira, na odličnoj lokaciji sa očaravajućim pogledom na more i otoke. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade koja ima 8 stanova . Penthouse se prostire na dvije etaže i ima ukupnu stambenu površinu 170 m2. Prva etaža je uređena....

 
 
 
  Kuća, KOSINOŽIĆI, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predivna kuća na fantastičnoj lokaciji. Novogradnja u završnoj fazi. Konceptualno je zamišljena kao tradicionalna Istarska kuća sa primjesama Španjolskog štiha.. Sagrađena je na parceli od 712 m2 na kojoj osim kuće pronalazimo bazen, vrt, terasu, roštilj, parkirna mjesta. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 1.250.000 €, 170,00 m2 cca 7350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasna samostojeća vila s panoramskim pogledom na more i bazenom u blizini Opatije Otkrijte vrhunac luksuznog života u ovoj samostojećoj vili s panoramskim pogledom na more, smještenoj u blizini šarmantnog grada Opatije. Elegantna vila s velikodušnom stambenom površinom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 405.000 €, 170,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je Penthouse koji se nalazi blizu Trogira, na odličnoj lokaciji sa očaravajućim pogledom na more i otoke. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade koja ima 8 stanova. Penthouse se prostire na dvije etaže i ima ukupnu stambenu površinu 170 m2. Prva etaža je uređena....

 
 
 
  Kuća, RABAC, 545.000 €, 169,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.08.2024.,

www.smart-invest.hr

RABAC Na fantastičnoj lokaciji rubnog dijela naselja u okolici Labina, u izgradnji je luksuzna kuća modernog dizajna s panoramskim pogledom koji oduzima dah. Smještena u prirodi i zelenilu, s pogledom na istarske brežuljke i najvišu istarsku planinu Učku, a samo 14 kilometara od mora....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 545.000 €, 169,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MOMJAN, 670.000 €, 168,33 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Momjan, Istra Na fantastičnoj lokaciji u kraju koji se naziva istarska Toskana nalazi se ova predivna kuća u izgradnji. Kuća ima 168,33 m2 površine. Kuća je katnica, a na prizemlju imamo ulazni hodnika, open-space dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, hodnik i wc. Iz dnevnog....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 690.000 €, 167,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč okolica - Moderna kuća s bazenom na odličnoj lokaciji! Vrlo blizu mora i grada! Novogradnja! U mirnom naselju u okolici Poreča prodaje se ova moderna kuća s bazenom, ukupne stambene površine 167 m2. Kuća se nalazi na fantastičnoj lokaciji na rubu građevinske zone, a more i centar....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na što veće fantastična 160 m2 (132)
  • nekretnina na moru što veće 160 m2 (259)
  • nekretnina na moru što veće fantastična (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me