• GoHome Professional
nekretnina na moru što veće dalmatinska ulica do 8 - GoHome
  • nekretnina na moru što veće dalmatinska ulica do 8 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru što veće dalmatinska ulica do 80 m2

  • Za upit "nekretnina na moru što veće dalmatinska ulica do 80 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.344 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PRIMOŠTEN, 309.912 €, 83,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji u Primoštenu. Primošten je jedno od najljepših mjesta na dalmatinskoj obali, smješteno između Šibenik i Trogir. Nekadašnji otočić povezan s kopnom, danas je prepoznatljiv po slikovitoj staroj jezgri, kristalno čistom moru i brojnim šljunčanim....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 362.292 €, 86,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 268.032 €, 83,76 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru što veće dalmatinska ulica do 80 m2'
330.456 €
309.000 €
309.000 €
  Stan, PRIMOŠTEN, 349.356 €, 83,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 256.000 €, 80,30 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 295.741 €, 79,93 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 245.632 €, 77,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 276.242 €, 74,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 300.000 €, 55,90 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 257.000 €, 52,75 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 257.000 €, 52,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 257.000 €, 52,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 262.000 €, 48,47 m2 cca 5410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 236.000 €, 48,46 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 235.000 €, 48,16 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 235.000 €, 48,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 262.000 €, 48,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 262.000 €, 48,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 235.000 €, 48,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 220.000 €, 44,75 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me