- nekretnina na moru što veće

  • Za upit "nekretnina na moru što veće" pronađeno 4 433 nekretnina - prosječna cijena 2.670 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SUTOMIŠĆICA, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

MALI LUKORAN / OTOK UGLJAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 1014m2 koje se nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, SUTOMIŠĆICA, 507.000 €, 1014,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinski teren od 1014m2 u predivnom mjestu Lukoran na istočnoj obali otoka Ugljana. Ovo zemljište nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 507.000 €, 1014,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 293.130 €, 1011,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, zemljište s pogledom na more Zemljište ima blagi pad prema moru i otvoreni pogled na more. Infrastruktura (struja, voda, kanalizacija) nalazi se na granici parcele. Pristupna cesta je slijepa ulica s minimalnim prometom, što osigurava mir i privatnost. U neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, VALENTIĆI, 366.488 €, 1011,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaštelir ? Građevinsko zemljište s pogledom na more i dozvolom za luksuznu vilu Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 1.011 m², smješteno na iznimnoj lokaciji u mirnoj slijepoj ulici u Kašteliru. Parcela je blago nagnuta prema moru, što omogućuje spektakularan pogled....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTELIR, 366.488 €, 1011,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 208.000 €, 1001,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam jedinstveno građevinsko zemljište smješteno u Volmama, samo 500 metara udaljeno od bistrog plavetnila mora. Ova raskošna parcela obuhvaća površinu od 1001 m2. Šarm Volma leži u njihovoj bliskosti moru i prirodi, a ovo zemljište izdvaja se svojim položajem svega nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, BARBAN, 105.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE zadnje u građevinskoj zoni prema moru 1000 m2 Zemljište je pravilnog oblika. Pripojeno je uz put koji se dobiva u suvlasništvo. Zemljište je građevinsko i stambene je namjene. Odlična pozicija prvi red do mora, pogled na more, nema gradnje ispred zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 233.500 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Medulin , smješten na jugu Istre, poznat je po svojim slikovitim plažama, čistom moru i bogatoj povijesti. Ova popularna turistička destinacija nudi raznolike aktivnosti, od vodenih sportova do istraživanja arheoloških nalazišta poput antičke rimske vile. Svojom....

 
 
 
  Zemljište, SUTIVAN, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Poljoprivredno zemljište - prvi red do mora, 1000m2, Sutivan - otok Brač Nekretnina ima IZUZETNO veliki potencijal sa svojom konfiguracijom terena, prilaza samom moru, plaža. Izuzetno čisto more, kao i samo mjesto gdje je ova nekretnina smještena, čini je velikim potencijalom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 252.500 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ugodnom okruženju koje nudi savršen balans između privatnosti i blizine jadranske obale, smještena je ova vrijedna nekretnina idealna za realizaciju stambenog projekta. Pozicija zemljišta pažljivo je odabrana kako bi budućim vlasnicima omogućila brz i jednostavan pristup moru, dok....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 299.400 €, 998,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo Vam jedinstveno građevinsko zemljište smješteno u Volmama, samo 500 metara udaljeno od bistrog plavetnila mora. Ova raskošna parcela obuhvaća površinu od 998 m2. Šarm Volma leži u njihovoj bliskosti moru i prirodi, a ovo zemljište izdvaja se svojim položajem svega nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 199.200 €, 996,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Marina, Poljica, građevinsko zemljište površine 996 m2. Građevinsko zemljište nalazi se iznad jadranske magistrale, oko 100 m zračne linije od mora. Pravilnog je oblika, s nagibom prema moru, orijentacije jug, jugo-zapad. Pogled na more i na okolnu uvalu je neometan. Zona: mješovita....

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 155.000 €, 988,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, POREČ, OKOLICA Poreč je jedan od najpoznatijih istarskih gradova, smješten na zapadnoj obali poluotoka. Poznat je po bogatoj povijesti, očuvanoj starogradskoj jezgri s Eufrazijevom bazilikom (UNESCO baština), te predivnim plažama i kristalno čistom moru. Grad nudi izvrsnu turističku....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-435 (od ukupno 438)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr