• GoHome Professional
nekretnina na moru što manje barem 230 m2 Najnovij - GoHome
  • nekretnina na moru što manje barem 230 m2 Najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru što manje barem 230 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru što manje barem 230 m2 najnovije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.395 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 30000 eura
    • do 250 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru što manje barem 230 m2 najnovije'
950.000 €
950.000 €
265.000 €
  Kuća, MEDULIN, 1.700.000 €, 440,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Medulin je malo mjesto smješteno na južnom dijelu Istre, Hrvatska. Poznato je po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru, što ga čini popularnom destinacijom za turiste, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Medulin se također ponosi bogatom poviješću i tradicijom, a u blizini se nalaze....

 
 
 
  Zemljište, NEVIĐANE, 95.000 €, 525,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Neviđane je grad, koji se nalazi izravno na moru na istoku otoka Pašmana. Malo i mirno mjesto je smješteno 2 km istočno od naselja Dobropoljana, 18 km jugoistočno od naselja Preka, 10 km jugoistočno od naselja Kukljica. S neviđanske obale pruža se panoramski pogled na Pašmanski....

 
 
 
  Zemljište, PAG, 90.000 €, 1148,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Građevinski teren na Pagu! Otok Pag površinom je peti najveći otok u Jadranskom moru, ali je duljinom obale od 302,47 km najrazvedeniji otok Jadrana. Na otok se, s južne strane, može stići mostom, dugim 340 m, iz pravca Zadra, tj. Posedarja ili trajektom u Žigljen na sjeveru otoka....

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 720.000 €, 2874,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more, ukupne površine 2874 m2, smješteno u mirnom naselju samo 6 km udaljenom od centra Poreča - jednog od najpoznatijih turističkih odredišta na Jadranu. Ovo je posljednje dostupno zemljište orijentirano prema moru, što ga....

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 90.000 €, 2899,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 2.899 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Zminjaku - Murter. Zemljište je pravilnog oblik s pristupom moru s dvije strane parcele. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela zemljišta na Kornate. Od centra Murtera udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, STON, 300.000 €, 3302,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište u prvom redu do mora u mjestu Broce, na mirnoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Stona. Parcela se nalazi neposredno uz more, od kojeg je odvojena javnom cestom, te ima osiguran pristup i otvoren pogled prema moru i Stonskom zaljevu. Ukupna....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 88.750 €, 3550,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravilnog oblika s javnim pristupnim putem od 5 metara širine. Zemljište u blagom padu prema moru, jugozapad. Zemljište je po prostornom planu izuzeto iz građevinske zone i nalazi se uz građevinsku zonu i izgrađene kuće. Cijena zemljišta iznosi 25 € po m2 ali se oko cijene....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 400.700 €, 4007,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 830.000 €, 5500,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni oznake S1 komercijalne namjene površine 5.500 m² u Biogradu na Moru, Zadarska županija. Kat. Čestica 452/1 Biograd na moru, vlasnički list. Građevinsko zemljište, Biograd na Moru, 5500 m2.

 
 
 
  Zemljište, ZAMBRATIJA, 1.944.950 €, 5557,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima građevinsko zemljište u blizini mora sa pogledom na more. Zambratija je malo i vrlo poželjno obalno naselje smješteno svega 5 km sjeverno od centra Umaga, na zapadnoj obali Istre. Poznata je po uređenim plažama, čistom moru i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Zemljište, POSEDARJE, 1.692.000 €, 6768,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Ovo građevinsko zemljište površine 6768m2, spušta se prema samom moru, te je kao takvo izvrsno je za gradnju većeg projekta. Zemljište ima dovedenu vodu i struju, te već izveden put i pristup do mora. Sa terena se pruža nesmetani pogled na more i na Velebit. .

 
 
 
  Zemljište, MURTER, 1.364.029 €, 13243,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 13.243 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Murteru. Zemljište je pravilnog oblika, smješteno uz javni put, nagib prema moru. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela parcele na Tisno. Od centra Murtera udaljeno približno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled