• GoHome Professional
nekretnina na 280 m2 fakultet pala cijena - GoHome
  • nekretnina na 280 m2 fakultet pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na 280 m2 fakultet pala cijena

  • Za upit "nekretnina na 280 m2 fakultet pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 124,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se manja dvorišna prizemna obiteljska kuća na Šalati. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, velikog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Grijanje je centralno etažno na plin, novi kondenzacijski bojler, u sobama je na podu klasičan parket,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 259.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 259.000 €, 55,00 m2 cca 4710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 271.000 €
15.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 245.000 € na 235.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 235.000 €, 68,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.000 €
19.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prostran i funkcionalan stan od 68,37 m² smješten na 6. katu uredne zgrade na odličnoj lokaciji na Podmurvicama, traženoj zbog izvrsne prometne povezanosti i blizine svih ključnih sadržaja - na pješačkoj udaljenosti od trgovačkog centra, ljekarne, vrtića, škola i parkova.Stan se odlikuje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 228.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 220.000 €, 50,00 m2 cca 4400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 228.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 50 m², smješten na nižem katu stambene zgrade. Stan je izvorno dvosoban klasičan, a preinakom je dobiven moderan raspored 2S+DB ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak povezani su u jednu cjelinu, što prostoru daje veću iskoristivost i otvoreniji....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
02.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA, PODMURVICE, u ponudi je trosoban klasičan stan s pogledom na more. Površine je 71 m², a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice i lođe.Stanu pripada i drvarnica u prizemlju zgrade. Raspored je funkcionalan i omogućuje....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Brajda, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je komforan stan od 77 m² smješten u prizemlju na traženoj lokaciji u Rijeci. Zahvaljujući zasebnom ulazu, stan pruža dodatnu privatnost i osjećaj kuće, što ga izdvaja od sličnih nekretnina. Riječ je o vrlo funkcionalnom prostoru s odličnim rasporedom koji omogućuje različite....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.800 € na 199.990 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 199.990 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 219.000 €
27.02.2026 - 207.800 €
26.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najatraktivnijih i mirnijih lokacija u gradu Šibeniku, prodaje se namješten stan, idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročni ili turistički najam. Stan je adaptiran 2022.g. i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s francuskim balkonom, dvije spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 243.000 € na 223.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 223.000 €, 66,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 220.000 €
22.02.2026 - 243.000 €
16.03.2026 - 223.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan površine 66 m2 na Belvederu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, balkona, dvije spavaće sobe i kupaonice. Stan je opremljen ALU stolarijom, grijanje na struju - klimu. Prodaje se kompletno namješten. Blizina javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 € na 390.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Lučac, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.06.2025 - 550.000 €
17.06.2025 - 490.000 €
19.07.2025 - 450.000 €
31.01.2026 - 420.000 €
30.04.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je komforan dvosoban do četverosoban stan smješten na trećem katu uredno održavane stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Splitu ? Manušu. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, a iz dnevnog prostora pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 165.000 € na 159.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 159.000 €, 45,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 165.000 €
13.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE STAN ? TALIJANSKA ZGRADA, PRIZEMLJE SA OGRAĐENIM DVORIŠTEM Na prodaju je funkcionalan 2s+db stan smješten u prizemlju lijepe talijanske zgrade s ukupno četiri stana. Riječ je o nekretnini koja spaja šarm starogradnje i praktičnost za ugodan život ili sigurnu investiciju.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fakultet pala cijena (166)
  • nekretnina na 280 m2 pala cijena (639)
  • nekretnina na 280 m2 fakultet (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr