• GoHome Professional
nekretnina na 280 m2 fakultet do 390000 eura - GoHome
  • nekretnina na 280 m2 fakultet do 390000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na 280 m2 fakultet do 390000 eura

  • Za upit "nekretnina na 280 m2 fakultet do 390000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, RIJEKA, Sušak, 390.000 €, 105,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja Poslovni prostor u centru Rijeke ? 105 m² U samom centru Rijeke, na frekventnoj lokaciji, prodaje se novoadaptirani poslovni prostor površine 105 m². Prostor se nalazi u prizemlju zgrade i ima dva izloga, što ga čini idealnim za različite namjene.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 389.000 €, 64,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan smješten u samom srcu Zadra, unutar povijesne jezgre, na jednoj od najtraženijih lokacija. Ovdje ste doslovno na nekoliko minuta hoda od svega što ovaj grad čini posebnim ? Muraja, Kalelarge, rive, Pozdrava Suncu, Morskih orgulja, gradskih plaža,....

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Sušak, 380.000 €, 105,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Inzanredna Prilika: Prodaje se Vrhunski Poslovni Prostor u Srcu Rijeke** U samom centru Rijeke, nudi se na prodaju vrhunski poslovni prostor idealan za sve namjene. Ovaj novoadaptirani prostor u prizemlju površine 105 m, odlikuje se savršenom kombinacijom atraktivne lokacije i moderne....

 
 
 
  Apartman, RIJEKA, Potok, 332.000 €, 115,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 115 m2 smješten na Potoku, u širem centru Rijeke. Stan se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, dvije kupaonice i hodnika. Jugoistočna orijentacija osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom dana, a u svakoj prostoriji....

 
 
 
  Kuća, OROSLAVJE, 380.000 €, 122,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan dvoetažni stan na tihoj i intimnoj lokaciji uz šumu i zelenilo - samo 20 minuta lagane vožnje od Zagreba. Na blago uzvišenom terenu (nema bojazni od poplava, klizišta terena itsl.) u izgradnji je zgrada koja se sastoji od dva dvoetažna moderna stana. Radi se o lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 € na 390.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Lučac, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.06.2025 - 550.000 €
17.06.2025 - 490.000 €
19.07.2025 - 450.000 €
31.01.2026 - 420.000 €
30.04.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je komforan dvosoban do četverosoban stan smješten na trećem katu uredno održavane stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Splitu ? Manušu. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, a iz dnevnog prostora pruža....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Potok, 390.000 €, 125,21 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilen agencija u svoju ponudu stavlja prostrani stan stan veličine 125 m2, koji se nalazi u popularnom riječkom kvartu Potok, u mirnoj ulici udaljen od riječke žile kucavice Korzo 15-ak minuta laganog hoda. U samoj blizini nalazi se Art kvart Benčić, novouređeni dio grada....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 390.000 €, 55,00 m2 cca 7090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095/710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se trosoban stan od 55 m2 , na Šalati, u Babonićevoj ulici. Nalazi se u prizemlju kuće u kojoj se nalaze tri stana. Stan ima vlastiti ulaz, te se može koristiti zajedničko dvorište.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 385.000 €, 71,20 m2 cca 5410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je konforan i svijetao trosoban stan smješten u naselju Ravnice na drugom katu zgrade iz 2001.g.odine. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, javnog prijevoza, fakulteta, škola i zelenih površina. Idealan je za obitelj,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Gornji Grad, 391.600 €, 178,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan u samom centru Osijeka ? 178 m², 4. kat s liftom Na prodaju prekrasan i prostran stan ukupne površine 178 m² s dodatnim podrumskim spremištima (1,80 m² + 2,62 m²). Stan se nalazi na 4. katu zgrade s liftom u samom srcu Osijeka, s prekrasnim pogledom na Osječku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fakultet do 390000 eura (1556)
  • nekretnina na 280 m2 do 390000 eura (3461)
  • nekretnina na 280 m2 fakultet (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine