• GoHome Professional
nekretnina na 280 m2 fakultet Najnovije - GoHome
  • nekretnina na 280 m2 fakultet Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na 280 m2 fakultet Najnovije

  • Za upit "nekretnina na 280 m2 fakultet najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Centar, 178.000 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Osijek, Gornji grad, prodaje se trosoban stan na prvom katu stambene zgrade, koji se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kupaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, ostave, balkona i podrumske drvarnice, ukupne površine 71 m². Stan se prodaje s pripadajućim namještajem. Potrebna mu je adaptacija,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 355.000 €, 74,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno Agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 Prodaje se 3-soban stan na 3. katu stambene zgrade bez lifta kod Trga dr. Franje Tuđmana. Prednosti stana: u potpunosti je renoviran 2022. godine, ima balkon, tavan te podrumsko spremište.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 279.000 €, 115,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4 sobni stan ,115m2,(Donji grad) Jukićeva Stan je na odličnoj lokaciji,u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Nalazi se u blizini nekoliko fakulteta,studentske menze i pogodan je za iznajmjivanje studentima Kompletno je renoviran 2018 g. Sastoji se od: - kuhinje sa....

 
 
 
  Zemljište, RIJEKA, 310.000 €, 1000,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

RIJEKA, KOZALA- građevinsko zemljište 1000m2 s pogledom na more + starina/kuća 110m2 Rijetkost je na tržištu - građevinsko zemljište sa starom kućom na gradskoj liniji, udaljeno cca 1,2 km zračne linije od mora, ima pogled na more i južnu orijentaciju. Na zemljištu postoji stara kuća....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 675.000 €, 80,00 m2 cca 8440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

KVARNER, OPATIJA - Novouređen stan u vili 80m2, DB+3S, 2. kat s prekrasnim pogledom na more + parking Prostran i prozračan stan s dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonicom, uređenima po konceptu otvorenog prostora te dvjema izdvojenim spavaćim sobama s garderobama i privatnim kupaonicama....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Školjić, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 49m² u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, fakulteta, javnog prijevoza i svih gradskih pogodnosti. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe, toaleta i hodnika. Stan je u prvobitnom stanju te je potrebno dodatno....

 
 
 
  Zemljište, KURŠANEC, 65.200 €, 3260,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište površine 3.260 m², smješteno u Kuršancu, na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji uz glavnu cestu. Riječ je o nekretnini koja se rijetko pojavljuje na tržištu, a svojim položajem, veličinom i okruženjem nudi brojne mogućnosti budućem....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Maksimir, 200.000 €, 53,20 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Poslovni prostor, Svetice, 53m2 +2 parkinga Prodaje se prostrani poslovni prostor na odličnoj lokaciji na Maksimiru. Prostor se sastoji od dvije velike prostorije, kuhinjskog dijela te 2 WC-a. Pripadaju mu i 2 parkirna mjesta zaštićena rampom. Prostorije su prazne te je u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fakultet najnovije (22)
  • nekretnina na 280 m2 najnovije (168)
  • nekretnina na 280 m2 fakultet (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ