• GoHome Professional
nekretnina na 270 m2 fakultet porasla cijena - GoHome
  • nekretnina na 270 m2 fakultet porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na 270 m2 fakultet porasla cijena

  • Za upit "nekretnina na 270 m2 fakultet porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 460.000 € na 500.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Centar, 500.000 €, 180,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 460.000 €
22.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, Centar, secesijski stan ukupne površine 170 m2. Stan se sastoji od hodnika, 2 kupaonice, wc-a, dvije dnevne sobe, tri kuhinje, 5 spavaćih soba, a pripadaju mu dvije garaže. Stan ima proveden optički internet, portafon, video nadzor, klima uređaje te je dodatna prednost nekretnine....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 160.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, TURNIĆ, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 169.000 €
06.04.2026 - 155.000 €
22.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama, smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. Stan se u naravi prostire na prostranih 74 m2 korisne površine, dok je u vlasničkom listu upisano 54 m2. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Brajda, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, BRAJDA - stan 70m2 Na doslovno dvije minute hoda od ulaza u zgradu smješten je Art-kvart "Benčić" koji je kulturni i umjetnički kompleks grada Rijeke smješten u obnovljenom industrijskom prostoru nekadašnje tvornice "Rikard Benčić". Danas je to jedno od važnijih kulturnih....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 156.000 € na 165.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 156.000 €
16.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je adaptiran stan od 41.79m2. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe od kojih se jedna koristi kao dnevni boravak, hodnika i kupaonice. Stan je adaptiran prije godinu dana. Ima postavljenu PVC stolariju i klima uređaj u svakoj prostoriji. Od pomoćnih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 160.000 € na 165.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Podmurvice, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.12.2025 - 156.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
25.12.2025 - 160.000 €
10.03.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, PODMURVICE ? adaptiran stan odličnog rasporeda, idealan za život ili investiciju Rijeka je grad koji spaja dinamičan urbani ritam s blizinom mora, kulturnih sadržaja i sveučilišnih institucija, čineći je atraktivnom za život i ulaganje. Naselje Podmurvice jedno je od traženijih....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 130.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15944 Donji grad, blizina Križanićeve gimnazije i Doma HDLU (Džamija) Sladak, komforan, dvosoban stan, površine 42 m2 u suterenu zgrade koja je građena 1932.godine. Po vlasničkom listu stan je površine 41 m2. No stanu pripada i spremište površine 1m2. Stan je adaptiran....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 190.000 € na 207.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 207.000 €, 83,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15889 Donji grad, blizina Građevinskog fakulteta Trosoban građanski površine 83m2 m2 na 3 katu stambene zgrade koja je građena 1896 godine. Zgrada nema dizalo. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice, te prostranog ostakljenog predprostora.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.000 € na 195.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 188.000 €
19.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran i svijetao stan površine približno 73 m² smješten na Rastočinama, na južnoj strani zgrade, s prekrasnim panoramskim pogledom na more i Opatiju. Stan se nalazi na višem katu zgrade s liftom, što osigurava dodatnu privatnost i otvoren pogled. Stan je adaptiran....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, RIJEKA, Brajda, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

RIJEKA, BRAJDA ? PROSTRAN STAN U ŠIREM CENTRU U širem centru Rijeke, na Brajdi ? u blizini art kvarta i svih važnih gradskih sadržaja ? nalazi se ovaj svijetao i ugodan stan smješten na trećem katu uredno održavane zgrade s novim krovom. Stan površine 72 m² sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 140.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 130.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je mansardni stan površine 41.07m2 u blizini centra grada! Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i kupaonice. Zbog blizine više fakulteta i srednjih škola nekretnina je pogodna i kao investicija za najam! Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fakultet porasla cijena (77)
  • nekretnina na 270 m2 porasla cijena (357)
  • nekretnina na 270 m2 fakultet (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr