- makarska s garažom

  • Za upit "makarska s garažom" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.596 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • 3.kat
    • terasa
    • 2.kat
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 226.100 €, 64,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s balkonom i garažom mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan u prizemlju šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 360.500 €, 139,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, potpuno namjšten dvoetažan stan sa šest soba, privatnom garažom i krovnom terasom.Neto korisna površina stana iznosi 139.36 m2, dok je zatvorenog prostora 122 m2. Stan je prostran i nalazi se na drugom katu zgrade s ukupno četiri etaže.Sastoji od šest soba, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 310.000 €, 76,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U blizini centra Makarske prodaje se namješten trosobni stan s garažom i lijepim pogledom na more. Stan se nalazi na drugom katu zgrade novije gradnje s ukupno 8 stanova. Površina stana je 76,85 m2, sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'makarska s garažom'
266.280 €
266.280 €
675.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MAKARSKA, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 365.000 €
27.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se novi i moderan dvosobni apartman s garažom u blizini plaže u Makarskoj! Apartman se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane ville s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Površine je 77,17 m2. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Atraktivan trosobni stan s garažom iznad centra Makarske sa otvorenim pogledom na more. Stan je izuzetno rijetko korišten, gotovo nov i odmah useljiv. Površine 91 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile novije gradnje. Stanu pripada prostrana garaža površine 19,29 m2 i dvije ostave....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 315.000 €, 72,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Lijep dvosobni stan s prostranom terasom i garažom u Makarskoj. Stan je odmah useljiv, neto površine 71,79 m2 te se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stanu pripada jedno garažno mjesto površine 11,80 m2 u podrumu zgrade. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 129,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo dva stana u kući s garažom u širem centru grada Makarske ispod magistrale. Ukupna površina stanova je 129 m2. Idealno kao investicija jer bi jedan stan bio za budućeg vlasnika dok se drugi renta. Jedan stan je jednosoban, drugi je trosoban. Sve dozvole uredne. Za razgledavanje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 365.000 €
27.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 380.000 €, 430,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.broker.hr

Građevinska parcela površine 430 m² s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju stambene građevine, smještena u Brelima. Nalazi se u izgrađenom dijelu naselja, okrenuta prema jugu s neometanim panoramskim pogledom na more. Prema projektu predviđena je izgradnja objekta s tri....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 775.000 €, 162,17 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska -Baška Voda, penthouse u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom na 250 m.Komforan penthouse na trećem katu s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 162,17 m2.Prva etaža sastoji se od zatvorenog stambenog prostora veličine 64,05 m2 i ovdje nalazimo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 77,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi dvosobni stan s garažom u blizini plaže u Makarskoj. Stan se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane vile s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Ovaj moderan stan je površine 77,12 m2 a sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 77 m², smješten u prizemlju u mirnom dijelu Makarske. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) predstavlja izvanrednu priliku za udobno stanovanje ili investiciju na atraktivnoj lokaciji u blizini prirode. Prostrani raspored obuhvaća dvije spavaće sobe i dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 462.000 €, 107,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Makarskoj u predijelu "Istok" u blizini srednje škole. Stan je u prizemlju potpuno namješten i novoadaptiran veličine: 107m2 Sadržaj stana: - Ulazni hodnik - Kuhinja - Dnevni boravak s blagovaonicom - Dvije spavaće sobe - Dvije kupaonice s WC-om - Lođa - Terasa s....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.000 €
17.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzan dvosobni stan s garažom u Makarskoj na atraktivnoj lokaciji. Stan je gotovo nov, izuzetno rijetko korišten, površine 71,81 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile s liftom izgrađene 2022. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 92,30 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunska nekretnina, potpuno opremljen dvosobni stan u visokom prizemlju zgrade u Makarskoj, smješten na izvrsnoj lokaciji svega 300 metara od mora i glavne plaže. Nekretnina se sastoji od ulaznog predprostora, prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji s garažom i dvije loggie ? Makarska Stan u novogradnji s garažom i dvije loggie ? Makarska Prodaje se stan u novogradnji u Makarskoj, smješten na mirnoj i uređenoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova. Ukupna površina stana iznosi 75,96 m², a....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 350.000 €, 129,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo dva stana u kući s garažom u širem centru grada Makarske ispod magistrale. Ukupna površina stanova je 129 m2. Idealno kao investicija jer bi jedan stan bio za budućeg vlasnika dok se drugi renta. Jedan stan jje jednosoban, drugi je trosoban. Garažno mjesto osigurano. Sve....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 600.000 €, 180,54 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji peterosobnog dvoetažnog stana u istočnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se nalazi u mirnom okruženju, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život (škola, vrtić, trgovine, sportski centar, trgovački centri i sl.), od centra grada i rive udaljena cca....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 365.000 €, 80,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Centar ? Moderan dvosobni stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je novi, moderno opremljen dvosobni stan smješten u samom centru Makarske, na trećem katu manjeg novosagrađenog stambenog objekta s liftom. Stan ukupne površine 66,26 m² funkcionalno je raspoređen i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prijava Početna/ Prodaja/ Makarska Zelenka Dvoetazni Penthouse U Novogradnji S Garazom U izgradnji ?????????????? Makarska, Zelenka - Dvoetažni penthouse u novogradnji s garažom Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska 307,000 € Spavaće sobe 2 Kupaonice 1 Površina 100m² Ključne informacije....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 320.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 300.000 €
22.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska: Jedan stan, dva potpuno opremljena apartmana, s ukupno 77 m² površine. Prodaju se zajedno kao jedna nekretnina. Smješteni u Makarskoj ispod magistrale. Apartmani: Svaki apartman ima vlastitu kuhinju s pećnicom, kupaonicu s rain shower kabinetom i perilicom rublja, klimatizaciju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 77,17 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 365.000 €
28.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Trosoban stan s balkonom, garažom i pogledom na more mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj prostrani trosoban stan na drugom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 64,25 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom i garažom ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Trosoban stan s balkonom, garažom i pogledom na more ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj prostrani trosoban stan na drugom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepi dvosoban stan s velikom terasom i garažom u Makarskoj. Stan je odmah useljiv, neto površine 71,79 m2 te se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade. Pripada mu jedno garažno mjesto površine 11,80 m2 u podrumu zgrade. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 380.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinska parcela površine 430 m s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju stambene građevine, smještena u Brelima. Nalazi se u izgrađenom dijelu naselja, okrenuta prema jugu s neometanim panoramskim pogledom na more. Prema projektu predviđena je izgradnja objekta s tri stambene....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 276.000 € na 307.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 307.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 235.000 €
05.04.2026 - 276.000 €
12.04.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse je smješten na trećem katu moderne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj lokaciji na Zelenci. Riječ je o dvoetažnom stanu koji se proteže kroz osnovnu etažu i galeriju te je prikladan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročno održiv dom ili atraktivnu nekretninu za odmor.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 103,57 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je je prekrasno uređen dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom u istočnom dijelu grada. Stan se sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, lođe te garaže ukupne korisne površine 97,77m2,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan stan na gradskoj plaži u Makarskoj, u blizini svih važnih sadržaja i na svega minutu hoda od plaže (100 metara). S6-STAN-dvosoban -sastoji se od hodnik 5,08m2, kupaonica 4,12m2, kupaonica 5,16m2, spavaća soba 10,10m2, spavaća soba 13,43m2, dnevni boravak 20,22m2,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: