• GoHome Professional
lokal šibenik terasa 2.kat porasla cijena - GoHome
  • lokal šibenik terasa 2.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik terasa 2.kat porasla cijena

  • Za upit "lokal šibenik terasa 2.kat porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 191.624 € na 196.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 57,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 191.624 €
15.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**NOVOGRADNJA ? BRODARICA ? STANOVI 300 m OD PLAŽE I CENTRA ? USELJENJE 2027** Prodaju se stanovi u modernoj novogradnji u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 m od plaže i 300 m od centra mjesta. Radi se o manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna s ukupno 6 stanova, idealnoj za stanovanje....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.340 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 510.000 €
18.05.2026 - 527.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 200.000 € na 235.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,42 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 200.000 €
11.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN S TERASOM, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA ? BRODARICA, ŠIBENIK Prodaje se ugodan i funkcionalan poslovni apartman P3 površine 48,42 m², idealan za obiteljski život, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji nadomak mora. Stan je pametno organiziran kako bi pružio maksimalnu iskoristivost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik terasa 2.kat porasla cijena (7)
  • lokal šibenik terasa 2.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more