• GoHome Professional
lokal šibenik pogled na more balkon do 340000 eura - GoHome
  • lokal šibenik pogled na more balkon do 340000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik pogled na more balkon do 340000 eura

  • Za upit "lokal šibenik pogled na more balkon do 340000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, na prodaju dvoetažna obiteljska kuća površine 160 m2 raspoređenih na dvije stambene jedinice s prostranim terasama, ostavama, garažom i vrtom. Sve to je na zemljištu površine 530 m2. Kuća ima pogled na more i otoke. U suterenu je podstanarski stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 168,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse u Brodarici kod Šibenika sa vrhunskim pogledom na more! Zgrada je smještena u priobalnom pojasu Brodarice (Maratuša) te se za odlazak na plažu ne prelazi preko magistrale. Stan ima ukupnu površinu od 167.92 m2, od čega 95.10 m2 stambenog prostora, 54.85 m2 terase....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 91,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s 2 spavaće sobe i balkonom, pogled na more Šibenik U mirnom kvartu Šibenika smjestio se prostran stan u novogradnji, površine 91 m2, kojem pripada i jedno parkirno mjesto. Stan je osmišljen tako da pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost, a svojom veličinom i rasporedom idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 288.370 €, 95,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se trosoban stan S4 neto površine 95 m2 na drugom katu. Stan se sastoji od: hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, dvije kupaonice i balkona. Stanu pripada dva parkirna mjesta. Grijanje je riješeno putem klima uređaja u svakoj prostoriji. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 339.000 €, 113,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SENZACIONALNA PONUDA! Posredujemo u prodaji novogradnje koja se sastoji od 5 stambenih jedinica koja je udaljena 200 metara od mora i plaža te se nalazi blizu svih turističkih sadržaja. Kvalitetna gradnja te izvrsna lokacija sa odličnim pristupom samo su neke od prednosti ovog novoizgrađenog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 91,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik - prodaje se kuća katnicau blizini plaže Banj koja se sastoji od dvije etaže. U prizemlju se nalazi garaža s dva parkirna mjesta i wc. Na katu kuće se nalazi spavaća soba s vlastitom kupaonicom i mini kuhinjom te se može koristiti kao zaseban studio apartman.Kat kuće sadrži....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 330.000 €, 91,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 286.000 €, 75,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more , u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji , stan obiluje....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje smješten u manjem mjestu nedaleko od Šibenika. Neto površina stana iznosi 63,49 m², a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, kupatila, zasebnog wc-a i balkona. Takoder, pripada mu i vrt od 55 m² te parkirno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik pogled na more balkon do 340000 eura (228)
  • lokal šibenik pogled na more do 340000 eura (2)
  • lokal šibenik pogled na more balkon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.