• GoHome Professional
lokal šibenik pogled na more balkon 430 m2 - GoHome
  • lokal šibenik pogled na more balkon 430 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik pogled na more balkon 430 m2

  • Za upit "lokal šibenik pogled na more balkon 430 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 410 m2 (malo manji)
    • 450 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 625.000 €, 450,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderno projektirana vila smještena u Dvornicama nedaleko Rogoznice pruža vrhunski luksuz i udobnost. S pogledom na more i mirnim krajolikom, ova nekretnina je idealna za one koji traže mir i privatnost. Vila se prodaje kao projekt u fazi gradnje, tako da budući kupac nastavlja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 685.000 €, 408,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.:::Bed & Breakfast na moru :::. U mirnom ribarskom mjestu Grebaštica između Šibenika i Primoštena nalazi sesamostojeća građevina s uhodanim biznisom i tzv. "Bed & Breakfast"-ponudom. Lijepa poslovno-stambena kuća raspolaže s kuhinjom, boravkom, praonicom i 10 dvokrevetnih soba s....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.800.000 €, 400,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega par metara od mora nalazi se u potpunosti uređena kuća s koje se pruža pogled na more. Borovi oko kuće i lijepo uređena parcela osiguravaju nesmetano uživanje u tišini i svježem morskom zgradu. Površina kuće je 400 m2, a površina parcele 520 m2. Kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 500.000 €, 429,07 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 590.000 €
23.04.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, Brodarica, kuća sa prostranim dvorištem, bruto površine 429,07 m². Kuća je okružena prostranim dvorištem s terasom i puno mjesta za parkiranje. Prodaje se potpuno namještena i opremljena, spremna za korištenje.Izgrađena je na 2 etaže na parceli od 775 m². Sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 880.000 €, 440,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2024.,

www.indomio.hr

Prekrasna, u potpunosti uređena kamena kuća na četiri kata, koja od 2011.-e uspješno posluje kao uhodan obiteljski posao (turizam). Kuća je zaštićeno kulturno dobro, s nedavno kompletno restauriranim balkonom i portalom na 1.katu koje datira iz 17.stoljeća.Objekt se nalazi na gradskoj....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 880.000 €, 440,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2024.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 800.000 €, 405,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća u Podsolarskom, ukupne površine 405 m², smještena na velikoj parceli od 1649 m², na udaljenosti 450 m od plaže. Kuća je južne orijentacije i osigurava obilje dnevnog svjetla i sastoji se od prizemlja i 2 kata, tlocrtne površine 135 m2. Raspored po etažama:....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 400,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji započete gradnje kuće na atraktivnoj lokaciji sa otvorenim pogledom prema moru. Novi vlasnik može nastaviti gradnju postojećeg objekta koji ima građevinsku dozvolu ili preuzeti ideju sadašnjeg vlasnika i izgraditi Vilu prema novo napravljenom Projektu. Ispred....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 899.000 € na 1.050.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 390,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 899.000 €
14.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.broker.hr

Samostojeća kuća, s bazenom, na prodaju, smještena u turističkom mjestu u blizini Šibenika, s pogledom na more. Kuća ima ukupnu bruto površinu od 390 m2, podijeljenu na tri etaže (prizemlje, kat i potkrovlje), na parceli od 734 m2. Na prizemlju se nalaze 3 prostorije (trenutno služe....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 470,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Šibenik, Zablaće- Luksuzni kompleks s teniskim terenom 1. red do mora Na prodaju je ekskluzivan, potpuno funkcionalan turističko-ugostiteljski kompleks smješten u prvom redu do mora, u elitnoj nautičko-turističkoj zoni Šibenika. Nekretnina predstavlja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik pogled na more balkon 430 m2 (24)
  • lokal šibenik pogled na more 430 m2 (1)
  • lokal šibenik pogled na more balkon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr