• GoHome Professional
lokal šibenik pala cijena barem 30 m2 Zadnjih 7 da - GoHome
  • lokal šibenik pala cijena barem 30 m2 Zadnjih 7 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik pala cijena barem 30 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "lokal šibenik pala cijena barem 30 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 53,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
22.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

.::: Useljiv stan 53,17m2 u Šibeniku :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Šibeniku i svega 190m udaljenosti od glavnog gradskog trga Poljana prodaje se stan na 2. katu stambene zgrade. Stan je uređen i useljiv a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe i 2 manje spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 172.000 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i vrlo poželjnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini Poljane, prodaje se komforan stan ukupne površine 55,18 m2. Smješten je u urednoj i održavanoj zgradi s manjim brojem stambenih jedinica, što budućim vlasnicima osigurava ugodnu atmosferu i mirno okruženje nadomak samog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 199.000 €
22.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, CENTAR- Stan u centru grada 66,80m2 Prodaje se lijepo uređen stan u centru grada u Šibeniku. Stan ukupne stambene površine 66,80m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice, hodnika i dvije spavaće sobe.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 226.974 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 68,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 226.974 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan stan S2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. STAN S2 - PRVI KAT Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i balkona. U gradnji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 265.000 €
20.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 270.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.536 € na 235.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 250.536 €
23.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
20.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 300.000 €
21.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 271.293 €
23.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik pala cijena barem 30 m2 zadnjih 7 dana (33)
  • lokal šibenik pala cijena barem 30 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled