- lokal šibenik najnovije

  • Za upit "lokal šibenik najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 887.400 €, 297,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, svega 60 metara od mora i 300 metara od centra, nalazi se ova prostrana vila, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Smještena na parceli od 360 m2, vila se prostire na tri etaže, ukupne neto površine od 245 m2, a orijentirana je prema....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 225.000 €, 750,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, Podsolasko, Šibenik. Građevinsko zemljište je površine 750 m2, pravilnog oblika, smještena u mirnom i ugodnom naselju, idealno za obiteljsku kuću ili turistički objekt. Do mora je udaljena samo 350 metara, što je čini savršenom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.broker.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.c21.hr

DUBRAVA KOD ŠIBENIKA ? KAMENA DUPLEX KUĆA ZA ADAPTACIJU Prodaje se stara kamena duplex kuća u Dubravi kod Šibenika, smještena na parceli ukupne površine 101 m2. Prema zemljišnoknjižnom stanju nekretnina se sastoji od: kuće površine 47 m2 dvorišta površine 54 m2 Objekt je u izvornom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 40,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.broker.hr

Apartman A1 smješten je u prizemlju moderne novogradnje te predstavlja odličan izbor za odmor, turistički najam ili ugodan boravak tijekom cijele godine. Funkcionalan raspored prostora pruža udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 87,13 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan u prizemlju zgrade, površine 87,13 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno, te 60 kvadratnih metara dvorišta. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 59,02 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 392.952 €, 93,56 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u prizemlju, prvi red do mora, Brodarica Novogradnja, stan u prizemlju, 93,56m2 ukupne korisne površine, u zgradi ukupno 5 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom open space koncepta. Stanu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik najnovije (78)
  • lokal šibenik (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan