lokal šibenik moderan Najnovije - GoHome
  • lokal šibenik moderan Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik moderan Najnovije

  • Za upit "lokal šibenik moderan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30 m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 880.000 €, 277,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika nalazi se potpuno renovirana i uhodana kuća sa apartmanima i sobama koja predstavlja rijetku investicijsku priliku na tržištu. Objekt posluje uspješno od 2018. godine, ima uredno rješenje o kategorizaciji za 7 smještajnih jedinica te ostvaruje....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 257.600 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban apartman u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika ? Njivicama. Apartman oznake A1 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i izvrsne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 138.000 €, 34,05 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novogradnja | Stan S1 | Prvi kat Na prodaju moderan jednosoban stan u mirnom dijelu Brodarice, udaljena svega 130 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji suvremenog dizajna te pruža idealan spoj komfora, lokacije i investicijske vrijednosti. Osnovne informacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Brodarica ? moderan dvosoban stan s vrtom, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan apartman A2 u kvalitetnoj novogradnji na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 130 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi u prizemlju moderne manje stambene zgrade te nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 101,19 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Moderan stan s vrtom u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan u prizemlju kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik moderan najnovije (13)
  • lokal šibenik moderan (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)