• GoHome Professional
lokal šibenik moderan 1.kat pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik moderan 1.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik moderan 1.kat pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik moderan 1.kat pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.12.2025 - 275.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zamislite jutro uz more ? svjetlo koje ulazi kroz velike staklene stijene, tišinu mirnog kvarta i prvi pogled prema plavetnilu Jadrana dok izlazite na vlastitu terasu.Na prodaju je moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, na lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.168 € na 204.984 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 220.168 €
25.03.2026 - 204.984 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Živite moderno i udobno u srcu novog dijela grada! U ponudi je prekrasan stan na prvom katu moderne zgrade sa 6 stanova. Stan nudi savršeno povezan prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka (29,95m2), dvije spavaće sobe (9 m2 i 11,20 m2), hodnik (8,86 m2) i kupaonicu s wc-om....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 275.000 €
01.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.crozilla.com

Zamislite jutro uz more svjetlo koje ulazi kroz velike staklene stijene, tišinu mirnog kvarta i prvi pogled prema plavetnilu Jadrana dok izlazite na vlastitu terasu. Na prodaju je moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, na lokaciji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik moderan 1.kat pala cijena (3)
  • lokal šibenik moderan 1.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr