• GoHome Professional
lokal šibenik moderan što manje pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik moderan što manje pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik moderan što manje pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik moderan što manje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 275.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 42,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 240.000 €
06.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan na 9. katu stambene zgrade s liftom, smješten u Šibeniku, u naselju Baldekin. Stan je jugozapadno orijentiran te zahvaljujući visokoj poziciji nudi izvanredan, otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 229.000 € na 219.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 229.000 €
13.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu mjesta Grebaštica, na svega 100 metara od uređene plaže, prodaje se moderan stan u novogradnji, ukupne površine 54,6 m².Stan se nalazi u novijoj zgradi kvalitetne gradnje te nudi funkcionalan raspored prostora.Dnevni dio čine kuhinja, blagovaonica i boravak povezani....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 214.064 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,96 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 214.064 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan u modernoj stambenoj zgradi u novogradnji na odličnoj lokaciji u Brodarici. Lokacija se nalazi nekoliko minuta od popularne plaže Rezalište te je uz plažu većina potrebnih sadržaja dostupna pješice. Zgrada ima ukupno 5 stanova, od kojih su 3 jednosobna i....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.12.2025 - 275.000 €
30.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zamislite jutro uz more ? svjetlo koje ulazi kroz velike staklene stijene, tišinu mirnog kvarta i prvi pogled prema plavetnilu Jadrana dok izlazite na vlastitu terasu.Na prodaju je moderan apartman u novogradnji, smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, na lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.168 € na 204.984 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 204.984 €, 75,92 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 220.168 €
25.03.2026 - 204.984 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Živite moderno i udobno u srcu novog dijela grada! U ponudi je prekrasan stan na prvom katu moderne zgrade sa 6 stanova. Stan nudi savršeno povezan prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka (29,95m2), dvije spavaće sobe (9 m2 i 11,20 m2), hodnik (8,86 m2) i kupaonicu s wc-om....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
20.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 300.000 €
21.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 271.293 €
23.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,45 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 360.000 €
28.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

JADRIJA ? OPUŠTAJUĆI STAN U DVOJNOJ KUĆI, SAMO 70 M OD PLAŽE! Prodaje se stan smješten u dvojnoj kući u mirnom dijelu Jadrije, idealan za odmor, život ili turistički najam. Objekt je izgrađen 2007. godine, a renoviran 2018., što jamči moderan standard, kvalitetu i dugotrajnost. Stan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik moderan što manje pala cijena (39)
  • lokal šibenik što manje pala cijena (2)
  • lokal šibenik moderan što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri