• GoHome Professional
lokal šibenik do 330000 eura 40 m2 - GoHome
  • lokal šibenik do 330000 eura 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik do 330000 eura 40 m2

  • Za upit "lokal šibenik do 330000 eura 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju poslovni prostor površine 40 m² smješten u suterenu starije kuće u atraktivnom dijelu Šibenika ? Varoš . Prostor je pogodan za razne tihe djelatnosti , uredski posao, atelje, studio, uslužne djelatnosti ili kao ulični lokal . Ima izdvojeni sanitarni čvor , a....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban stan S4, smješten na 2. katu moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za srpanj 2027. godine. Stan ima neto površinu od 41,91 m te se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan s pogledom na more Žaborić U ponudi je jednosoban stan S2, smješten na 1. katu moderne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica u mirnom dijelu Žaborića. Završetak gradnje planiran je za srpanj 2027. godine. Stan ima neto površinu od 41,82 m te se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten stan površine 44 m2 , a korisne površine 40 m2, smješten na zadnjem katu etažirane kuće u pitoresknom dijelu Šibenika Varoš , svega minutu hoda od centra grada i svih ključnih sadržaja. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, jedne spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan S4 smješten na drugom katu moderne novogradnje u naselju Žaborić, u neposrednoj blizini Šibenika. Ukupna površina stana iznosi 41,91 m², a sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje sa blagovaonom, spavaće sobe, kupaone,loggie te vlastitog parkirnog mjesta. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 40,00 m2 cca 6880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Apartman A1 smješten je u prizemlju moderne novogradnje te predstavlja odličan izbor za odmor, turistički najam ili ugodan boravak tijekom cijele godine. Funkcionalan raspored prostora pruža udobnost i praktičnost u svakodnevnom životu. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 40,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su moderne mobilne kućice u prvom redu do mora. Kuće će biti postavljene u kampu zatvorenog tipa u koji će moći pristupiti isključivo vlasnici ili njihovi gosti. Kamp će biti izgrađen sa svim popratnim sadržajima kao što su: restorani, kafići, bazeni, sportski tereni i....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 179.000 €, 41,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja, atraktivna lokacija, samo 200 m od pješčane plaže, jednosoban apartman sa ukupno 41,65m2 korisne površine. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade, a sastoji se od kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom u cjelini sa izlazom na natkrivenu terasu 6,68m2 orijentiranu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 234.900 €, 41,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Žaborić ? Prodaja apartmana u novogradnji Apartmani se nalaze u Žaboriću, samo 130 m od plaže što ih čini idealnim izborom za obiteljski odmor, dugoročno stanovanje ili investiciju za turistički najam. Raspored prostorija A2-prizemlje: Dnevni boravak: 17,17 m², kuhinja: 6,93 m², spavaća....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik do 330000 eura 40 m2 (54)
  • lokal šibenik do 330000 eura (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.