• GoHome Professional
lokal šibenik do 190000 eura porasla cijena - GoHome
  • lokal šibenik do 190000 eura porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik do 190000 eura porasla cijena

  • Za upit "lokal šibenik do 190000 eura porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 160.000 €
11.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? RAŽINE, POKRAJ ŠIBENIKA Prodaje se jednosoban stan u novogradnji u mjestu Ražine nedaleko od Šibenika Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 188.387 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban apartman površine 60,77 m² s terasom i garažnim parkirnim mjestom. Smješten je u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? vrtića, škole ? dok je plaža udaljena svega 550 metara. Apartman ima ukupnu stambenu površinu od 45,51 m² i sastoji se od....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 178.250 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica, dvosoban stan s terasom, spremištem i parkirnim mjestom. smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za obiteljski život, ali i kao odlična investicija za turistički najam. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 174.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 50,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 160.000 €
21.03.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji Ražinama. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe i kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 188.387 € na 195.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 188.387 €
25.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 178.250 € na 195.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 178.250 €
25.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 180.000 € na 187.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 180.000 €
13.05.2026 - 187.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kapriju na istoimenom otoku se prodaje kamena kuća na mirnoj lokaciji blizu mora. Kuća je prizemnica sa površinom od 80m2 na zemljištu od 436m2. Kuća je za potpunu adaptaciju. Potkrovlje nudi mogućnost uređenja od još nekoliko prostorija sa kojeg bi bilo i lijepog pogleda na more.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 171.802 €
22.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 165.000 € na 175.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 165.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Bilice Stubalj, mirna lokacija, samo 350m od plaže, trosoban stan koji se prostire na cijelu etažu 1. kata kuće, ukupne korisne površine 75,62m2 sa pogledom na Prokljansko jezero. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, kupaonice sa podnim grijanjem, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik do 190000 eura porasla cijena (45)
  • lokal šibenik do 190000 eura (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled