• GoHome Professional
lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "lokal šibenik do 190000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u srcu Šibenika ? odlična prilika za život ili investiciju U samom centru Šibenik prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u staroj gradskoj jezgri. Nekretnina predstavlja idealan izbor za ugodan gradski život, ali....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 172.704 €, 53,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban apartman s dvorištem u Brodarici Na prodaju je atraktivan jednosoban apartman smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarici, savršen za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Apartman se nalazi u blizini svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kompletno novoadaptiran stan od 42m2 sa svim novim i nekorištenim namještajem I aparatima u kalelargi na 1.katu stambene zgrade Blizina poljane,pvc stolarija sa griljama i komaricama,kauč na razvlačenje,ormar po mjeri sa puno skladišnog prostora,odvojena prostorija sa veš mašinom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 169.000 €, 56,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik do 190000 eura zadnjih 7 dana (35)
  • lokal šibenik do 190000 eura (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!