• GoHome Professional
lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik do 190000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lokal šibenik do 190000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 170.000 €, 800,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji blizini Primoštena, na prodaju je zemljište sa postojećim projektom izgradnje luksuzne vile s bazenom na dvije etaže sa po jednom stambenom jedinicom na svakoj etaži. Kvadratura zemljišta je 800m2, dok su stambene jedinice svaka od po 169m2, u projektu su i 2....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 56,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni stan u srcu Šibenika ? odlična prilika za život ili investiciju U samom centru Šibenik prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u staroj gradskoj jezgri. Nekretnina predstavlja idealan izbor za ugodan gradski život, ali....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 196.000 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan S4 na drugom katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 56,36 m² sastoji se od: Kupaonica ? 4,93 m² Spavaća soba ? 8,45 m² Spavaća soba ? 10,64 m² Dnevni boravak / blagovaonica / kuhinja ? 26,24 m² Hodnik ? 2,59 m² Terasa ? 5,79 m²....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 188.000 €, 2689,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredna površina na prodaju smještena je u okolici Šibenika, na otoku Kaprije. Ova zemljišna parcela nudi jedinstvenu priliku za ulaganje u mirnom otočnom okruženju, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i blizini Šibenika. Lokacija na Kapriju pruža pogodnosti otočkog života,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik do 190000 eura zadnjih 14 dana (92)
  • lokal šibenik do 190000 eura (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)