• GoHome Professional
lokal šibenik 200 m2 što veće - GoHome
  • lokal šibenik 200 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 200 m2 što veće

  • Za upit "lokal šibenik 200 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 590.000 €, 200,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ODLIČAN POTENCIJAL ZA NAJAM ILI ŽIVOT! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku - kuću smještenu u prekrasnom Donjem Polju (Brodarica) ispod Šibenika. Ova nekretnina ima veliku okućnicu od 780 m2 i sastoji se od dva odvojena stana. Prava je riznica potencijala, idealna za vašu investiciju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 790.000 €, 219,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća sa tri stana i okućnicom na odličnoj lokaciji u gradu. Smještena nadomak svih bitnih sadržaja, u mirnoj ulici, s osiguranim pristupom vozilima i parkirnim mjestima u dvorištu, ova nekretnina predstavlja veliki potencijal. Kuća se prostire na ukupno 219 m2 i 120....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 219,00 m2 cca 7310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna vila u Žaboriću koja se prostire na 219 m2 i pruža jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunske opreme i spektakularnog pogleda na more i otoke. Smještena na blagoj padini, svega 80 metara zračne linije od mora, a 150 m od uređene plaže, ova rezidencija....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 218,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Šibenik, kuća s dva komforna stana :::. Na području Meteriza u Šibeniku se prodaje samostojeća katnica sa 218m2 korisne površine. Kuća raspolaže podrumom 16m2, ljetnom kuhinjom 8m2 i zatvorenom garažom 20m2 i otvorenom garažom od 12 m2 u suterenu. Prizemlje se sastoji od komfornog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 218,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi projekt u gradu nedaleko od Šibenika koji se sastoji od 2 dvojne kuće svaka sa svojim bazenom, vrtom i parkingom. Kuće imaju panoramski pogled na more i arhipelag. Kuća ima ukupnu neto korisnu površinu od 217m2, a sastoji se od prizemlja, kata i krovne terase. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo potpuno namještenu dizajniranu kamenu vilu u Zatonu Šibenskom, prvi red uz more. Na prodaju je luksuzna kamena vila, potpuno namještena antikvitetima koji su sakupljani tijekom godina. Vila se sastoji od: Open space kuhinje i blagovaonice te dnevnog boravka u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 217,00 m2 cca 3460 €/m2

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 217,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ekskluzivni četverosobni stan površine 217,37 m2 na prvom katu urbane ville na Šubićevcu. Stan se sastoji od ulaznog dijela ,četiri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, zasebnog wc-a, terase, praonice, spremišta. Objektu pripada i travnato....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 490.000 €, 216,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Svega 100 m od rive smijestila se ova potpuno renovirana nekretnina koja garantira brzi povrat uloženog novca. Kuća ukupne površine 216 m2 koja se sastoji od prizemlja i dva kata te krovne terase sa koje se pruža očaravajući pogled na grad Šibenik i tvrđave te djelomićni pogled na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 745.000 €, 215,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu povijesnog Šibenika, svega nekoliko koraka od veličanstvene katedrale sv. Jakova, prodaje se jedinstvena nekretnina s dušom , smještena u lijepo očuvanoj kamenoj zgradi koja odiše šarmom starog grada. Prostrano kameno stepenište i dvor vode do druge etaže gdje se nalazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 200 m2 što veće (207)
  • lokal šibenik što veće (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more