• GoHome Professional
lokal šibenik 2.kat pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik 2.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 2.kat pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik 2.kat pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 470.000 €
13.03.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik ? Crnica, novogradnja: moderni dvoetažni komforni stan. U mirnom dijelu Šibenika, u naselju Crnica, u ponudi je moderni i prostrani stan smješten na 1. i 2. katu manje stambene zgrade u izgradnji. Stan je orijentiran na jugozapadnu stranu, što osigurava obilje prirodne svjetlosti....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 500.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća u staroj gradskoj jezgri Šibenika, u mirnoj uličici, nekoliko koraka od rive, katedrale i glavnih sadržaja. More je udaljeno 50 m. Kuća se prostire na tri etaže: Prizemlje: kuhinja s opremom, blagovaonica i spremište. Prvi kat: spavaća soba s kupaonicom. Drugi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 280.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 129,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 290.000 €
13.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se predivan stan na drugom katu zgrade u Podsolarskom. Podsolarsko je naselje odmah uz Šibenik, na svega par minuta voženje do centra grada, te na svega nekoliko minuta hoda do prve plaže kao i hotelskog naselja Solaris (Amadria park). Stan se sastoji od kuhinje s blagovanom....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 330.000 €
07.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.500 € na 190.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 199.500 €
28.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan stan u samom centru Šibenika, smješten u staroj gradskoj jezgri, samo nekoliko koraka od Kazališta i Poljane. Ovaj lijepo uređen stan, ukupne stambene površine 66,80 m, nalazi se na drugom katu zgrade bez lifta. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice povezane s....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Brodarici s pogledom na more i mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje se nalaze sveukupno 4 stana i 3 apartmana. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. STAN S4 se nalazi na drugom katu, koji se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 270.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 240.000 €
25.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odličan, izrazito ugodan, apartman smješten u zgradi novije gradnje i udaljen svega 90m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu i ima ukupnu neto površinu od 54,60 m2, s uračunatim pripatcima. Apartman se sastoji do hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 2.kat pala cijena (49)
  • lokal šibenik pala cijena (2)
  • lokal šibenik 2.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr