• GoHome Professional
lokal šibenik 190 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • lokal šibenik 190 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 190 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lokal šibenik 190 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 198,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađene dvojne vile s pogledom na more smještene u mirnom mjestu nedaleko od Šibenika. Zgrada se sastoji od dvije dvoetažne vile. Na donjem katu svake vile nalaze se tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama. Unutarnje stepenice vode na gornji kat koji se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 200,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u prvom redu do mora s panoramskim pogledom na velikoj parceli od 600 m2 nedaleko od centra Šibenika. Kuća je podijeljena na 2 stana, manji stan na prvom katu sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, ostave i velike terase (100m2). Veći stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Šarmantna kuća prvi red uz more. Smještena na velikom zemljištu od 600 m2, sama nekretnina prati krajolik te se svojom kaskadnom arhitekturom prostire na 3 etaže. Na prvoj etaži nalazi se apartman s kuhinjom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom te velikom terasom. Pored ulaza....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena dvojna vila s bazenom na mirnoj lokaciji u predjelu Martinska. Dvijeminute vožnje do najbliže plaže i 10 minuta vožnje do centra Vodica. Kuća se prostire na dvije etaže: prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi u veliki otvoreni dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 490.000 €, 192,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna duplex kuća na dvije etaže nudi vam sve potrebno za ugodan život cijele godine, na ulazu imamo predsoblje iz kojeg direktno dolazite do blagovaonice, kuhinje i prostrane dnevne sobe, zahvaljujući velikim kliznim stjenkama, kuća obiluje danjim svjetlom, iz dnevne sobe i blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m², a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 590.000 €, 200,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČAN POTENCIJAL ZA NAJAM ILI ŽIVOT! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku - kuću smještenu u prekrasnom Donjem Polju (Brodarica) ispod Šibenika. Ova nekretnina ima veliku okućnicu od 780 m2 i sastoji se od dva odvojena stana. Prava je riznica potencijala, idealna za vašu investiciju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 177,80 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije nazvati 098706308 Nedovršena (roh bau) stambena kuća neto površine 177 m2, na parceli od 1601 m2 u Dubravi pokraj Šibenika. Centar Šibenika udaljen je 5 km, objekt se nalazi u mirnoj, seoskoj prigradskoj četvrti okružena prirodom i čistim zrakom. Kuća je izgrađena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 190 m2 zadnjih 14 dana (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?