• GoHome Professional
lokal šibenik 190 m2 što manje - GoHome
  • lokal šibenik 190 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 190 m2 što manje

  • Za upit "lokal šibenik 190 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 172,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se odličan luksuzni četverosoban stan 166.34m2 (stan 140.76m2 + terasa 40m2+ natkriveni balkon 11,63m2) plus 2 parkirna mjesta na području Šibenika u Crnicama. Na ovoj atraktivnoj lokaciji samo 150 metara od mora....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 100.000 €, 172,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stara kamena kuća površine 172 m2. U prizemlju kuće se nalazi konoba , a vanjske stepenice vode na kat i prostranu terasu površine 21 m2 s koje se pruža prekrasan panoramski pogled na prirodu. Pored kuće se nalaze 2 manja objekta: urušena kamena kuća površine 30 m2 i neposredno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 120.000 €, 172,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stara kamena katnica na velikoj parceli :::. Stara kamena katnica sa 172 m2 korisne površine; u prizemlju je konoba u jednoj cjelini, a vanjske stepenice vode za kat gdje se nalaze tri prostorije i terasa 21 m2 s prekrasnom panoramom; Kuća ima drvene grede, postojao je priključak....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 300.000 €
12.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? VANJSKI | KUĆA S DVIJE STAMBENE JEDINICE, VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaje se kuća s velikim potencijalom za adaptaciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 399.000 €, 174,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE ? Renovirana kuća s dva stana + stara kamena kućica za rekonstrukciju, Varoš (Šibenik) Posredujemo u prodaji renovirane kuće s dva stana te dodatne stare kamene kućice za kompletnu rekonstrukciju, smještene u povijesnoj gradskoj jezgri ? kvartu Varoš, svega 5 minuta hoda....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 400.000 €, 174,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo novije adaptiranu kuću s dva stana, te staru kamenu kućicu za kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju nove! Kuća se nalazi u kvartu Varoš, u ulici iz koje dolaze mnogi naši poznati umjetnici, a na 5 minuta hoda od centra grada i rive (obale). U blizini su svi relevantni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 620.000 €, 174,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U gradu nedaleko od Šibenika prodaje se ova prekrasna suvremena vila. Izgrađena 2022. godine, idealna je investicija za privatne ili turističke svrhe. Prizemlje se sastoji od otvorenog dnevnog boravka i blagovaonice s kuhinjom, gostinjskim WC-om i velikim staklenim vratima koja se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivna moderna kuća s bazenom u Podsolarskom- Šibenik. Kuća je samostojeća. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi dnevni dio s kuhinjom i blagovaonom u jednoj cjelini, jedna spavaća soba s kupaonom i garderobom, spremište te gostinjski toalet. Iz dnevnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 190 m2 što manje (238)
  • lokal šibenik što manje (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr