• GoHome Professional
kuca na moru Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome
  • kuca na moru Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "kuca na moru zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.402 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 450.000 € na 400.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 281,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 450.000 €
24.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana i potpuno opremljena kuća u mirnoj ulici u naselju Kakma, udaljena svega 8 km od Biograda na Moru. Kuća se prostire na ukupno tri etaže ? svaka s vlastitom kuhinjom, boravkom i spavaćim sobama. PRIZEMLJE: dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinja, kupaonica,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 1.450.000 € na 1.290.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 1.290.000 €, 248,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2025 - 1.450.000 €
23.05.2026 - 1.290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na iznimnoj lokaciji u novoizgrađenom naselju (kompletno nova infrastruktura) smještena je ova moderna prizemnica vrhunskog dizajna, i kvalitete te u potpunosti opremljena. Izgrađena u prvom redu naselja, uz zeleno područje i maslinike, jamči joj se otvoren pogled prema moru u daljini.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 177.999 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m² Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m² u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca na moru zadnjih 14 dana pala cijena'
160.000 €
349.000 €
769.000 €
 
-13%

Promjena cijene sa 1.330.000 € na 1.160.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 1.160.000 €, 218,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2025 - 1.330.000 €
23.05.2026 - 1.160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 2.000.000 € na 1.750.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VELI IŽ, 1.750.000 €, 235,00 m2 cca 7450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.10.2025 - 2.000.000 €
16.05.2026 - 1.750.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Doživite potpunu privatnost i luksuz jedne od najpoželjnijih vila na otoku Veli Iž, smještene u slikovitoj uvali Drage. Ova veličanstvena vila nudi spektakularan panoramski pogled na more, vlastiti bazen od 24 m² te izravan pristup moru kroz privatne stepenice. Uživati ćete u autentičnom....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.120.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 1.120.000 €, 215,00 m2 cca 5210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2025 - 1.300.000 €
23.05.2026 - 1.120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 1.350.000 € na 1.190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 1.190.000 €, 224,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2025 - 1.350.000 €
23.05.2026 - 1.190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 465.000 € na 445.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RABAC, 445.000 €, 155,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 465.000 €
17.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 93.750 € na 65.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJI KARIN, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 93.750 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz naše ponude nekretnina na prodaju izdvajamo pet montažnih kućica koje su smještene u kampu Karin, u mjestu Donji Karin na Karinskom moru. Svaka kuća je veličine 32 m² i sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice sa tuš kabinom i WC-om, te prostrane....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!