• GoHome Professional
kuće zemljista sveti petar 530 m2 što jeftinije - GoHome
  • kuće zemljista sveti petar 530 m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista sveti petar 530 m2 što jeftinije

  • Za upit "kuće zemljista sveti petar 530 m2 što jeftinije" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 187 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 500 m2 (malo manji)
    • 560 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 194 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SVETI PETAR, 41.280 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Sveti Petar na Moru, Građevno zemljište u mjestu Glavica površine 516 m2, svega 3,5 km od mora i plaže. U neposrednoj blizini je Športski centar Vrčevo ? Glavica, nogometni klub. Parcela je pravilnog oblika, vlasnički list je čist, jedan kroz jedan. Za ishođenje građevinske dozvole....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 96.000 €, 494,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko zemljište s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 494 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje maksimalno....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u sv. Petru s pogledom na more.Površina parcele je 494 m2. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se iznad magistrale u mirnom okruženju uz sami put udaljeno svega 250 metara od mora. Sva infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini..Vlasništvo uredno..Tereta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista sveti petar 530 m2 što jeftinije'
85.000 €
85.000 €
97.000 €
  Zemljište, SVETI PETAR, 98.800 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 494 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24 x 20 m.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 99.000 €, 515,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Filip i Jakov, Sv. Petar na Moru, prodaje se građevinsko zemljište površine 514 m2, 200 m udaljeno od mora i plaže. Široko je 11,5 m, a dugo 45. Cijelom širinom je naslonjeno na pristupni put. Sveti Petar je lociran na pola puta između Zadra i Biograda na Moru na obali Pašmanskog....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 500 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni širine 5 metara. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 24.50 x 20....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 101.000 €, 494,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 494m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno zelenom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi svega....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 102.500 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 500m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno ljubičastom bojom). Udaljenost od mora i plaže iznosi....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 107.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SV. PETAR - Građevinsko 550 m² s pogledom na more i otoke! U mirnom primorskom mjestu Sv. Petar na Moru, nedaleko od Zadra, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 550 m². Smješteno uz asfaltiranu cestu, pravilnog je oblika i blagog nagiba, što omogućuje maksimalno....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 550 m2, Sveti Petar nedaleko Biograda na moru i Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika. Nalazi se svega 200 metara od mora, iznad magistrale. Ima pristupni put na službenu cestu. Također, ima prekrasan pogled na more. Dimenzije parcele su cca 25 x....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Petar na moru Prodaje se zemljište veličine 550 m2 u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja. Zemljište je pravokutnog oblika dimenzija ca 20m x 25m, te se uz njega nalazi pristupni put širine 5m koji vodi do javne ulice. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled na more i otoke.....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 113.000 €, 550,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Sv. Petar na moru, u blizini Zadra. Zemljište ukupne površine 550m2, smješteno je uz asfaltiranu prometnicu, te ima pristup s dvije ceste. Pravilnog je oblika, dimenzije i oblik pogledati u galeriji slika (označeno žutom bojom). Udaljenost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr