• GoHome Professional
kuće zemljista stara SUŠICA zadnjih 7 dana porasla - GoHome
  • kuće zemljista stara SUŠICA zadnjih 7 dana porasla - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista stara SUŠICA zadnjih 7 dana porasla cijena što veće

  • Za upit "kuće zemljista stara SUŠICA zadnjih 7 dana porasla cijena što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 142.000 € na 155.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRNAZE, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 142.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kucu idealnu za odmor udaljenu svega 7 minuta od Sinja, Kuca zahtjeva adaptaciju te posjeduje 3 etaze,prekrasno dvoriste na osami te 2 prekrasne stare terase Samo pozivi na 0989485161 Sinj rou bau kuca Akcija (prodaja) ; E.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 130.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BARBAN, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom istarskom mjestu Hrboki, na području Barban, smjestila se autentična stara kamena kuća s velikim potencijalom za adaptaciju. Općina Barban poznata je po svojoj tradiciji, netaknutoj prirodi i izvrsnoj lokaciji u blizini istočne obale Istre i Raškog zaljeva. Nekretnina se....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.750 € na 242.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, STOMORSKA, 242.000 €, 93,29 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 231.750 €
18.05.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kamena kuća - obiteljska djedovina koja je proglašena kulturnim dobrom i pod zaštitom konzervatora (jedna od prvih sagrađenih u Stomorskoj) nalazi se na top lokaciji 1.red do mora s otvorenim pogledom u središnjem starom dijelu mjesta Stomorska (otok Šolta) i udaljena je samo....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 140.000 € na 147.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KRK, 147.000 €, 60,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 140.000 €
17.05.2026 - 147.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Omišalj, otok Krk,stara gradska jezgra,djelomičan pogled na more, terasa. Omišalj stara jezgra, autohtona kuća u nizu od 56 m2 raspoređenih kroz tri etaže. Sastoji se od prizemlja, gdje je kuhinja sa blagovaonicom, toalet i kupaonica, prvog kata gdje je dnevni boravak i mala terasa....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista stara zadnjih 7 dana porasla cijena što veće (10)
  • kuće zemljista stara SUŠICA porasla cijena što veće (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more