• GoHome Professional
kuće zemljista slunj do 2100 eura što manje - GoHome
  • kuće zemljista slunj do 2100 eura što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista slunj do 2100 eura što manje

  • Za upit "kuće zemljista slunj do 2100 eura što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1900 eura (malo jeftiniji)
    • 2200 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLUNJ, 138.000 €, 39,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na nekoliko minuta od Rastoka imamo odličnu vikendicu. Uz njunje još osam parcela za gradnju vikendica ili bungalova za turizam. Jako velika parcela daje mogućnost za razne poslovne prilike poput bavljenja poljoprivrednom ili turizmom. Dio šume je moguće iskoristiti u gospodarske....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 58.000 € na 68.800 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLUNJ, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 80.000 €
04.04.2026 - 58.000 €
13.04.2026 - 68.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku u srcu Karlovačke županije ? samostojeću kuću smještenu u idiličnom naselju Tržić Primišljanski, u blizini Slunja. Kuća površine 50 m² nudi dvije sobe te predstavlja odličnu osnovu za uređenje udobnog doma ili vikendice za odmor od gradske vreve.....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se imanje sa ruševnom kućom na osami sa 60016 m2 okućnice sa poljoprivrednim zemljištem i šumom. Na imanju se nalazi i zidana garaža i gospodarska zgrada. Imanje se nalazi na dva km udaljenosti od glavne ceste i rijeke Mrežnice, a do Rastoka desetak km. Mogućnost bavljenja....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 125.000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, SLUNJ, BUKOVAC PERJASIČKI, 40m² plus zemljište 55000m². Imanje ima i tri gospodarske zgrade, potočić i vrelo izvorske vode. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice sa wc-om, kuhinje i tri sobe. Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom,....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 68.800 €, 77,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 77.083 m2 s velikim potencijalom za razvoj seoskog turizma, uzgoj, proizvodnju i preradu eko voća i povrća te uzgoja stoke. Na imanju se nalazi tradicionalna kuća iz 1930.-ih godina građena kamenom, betonom i drvetom. Kuća se nalazi....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 35.000 € na 40.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLUNJ, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 35.000 €
08.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnina Smještena u mirnom selu Bandino Selo, ova obiteljska kuća nalazi se svega 150 m od slikovite rijeke Gline. Okružena prekrasnom prirodom i smještena u vrlo tihom okruženju, nekretnina nudi izvrsne mogućnosti za sve koji traže seosko utočište. Kuća se prostire na tri etaže:....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se imanje, obilje obradive i prirodne zemljišne površine, gotovo sve u jednom komadu. Na posjedu se nalazi vrelo izvorske vode, potočić te sustav za skupljanje kišnice, što osigurava dugoročnu samoodrživost i vrlo niske troškove života. Jedan dio zemljišta prostire se do same....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija Smješteno uz očaravajuću rijeku Koranu, ovo utočište uz rijeku u Veljunu nudi miran život u svom najboljem izdanju. Do kuće vodi povoljan makadamski put, a od asfaltne ceste udaljena je samo 600 metara, što osigurava mir i pristupačnost. Dodavanje privlačnosti imanje je u....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 170.000 €, 129,82 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se (ili mijenja) investicijska nekretnina s izgrađenom kućom katnicom, smještena uz jednu od najvažnijih prometnica u Hrvatskoj ? cestu D1. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli površine 3.309 m², što pruža dodatne mogućnosti za proširenje ili razvoj. Lokacija je iznimno....

 
 
 
  Kuća, SLUNJ, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA!! Prodaje se roh bau kuću na dobroj lokaciji idealnoj za odmor, sastoji se od suterena gdje se nalazi garaža od 15m2 i podrumske prostorije 26m2, od prizemlja gdje se nalazi etaža koja se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kupaone, predsoblja, hodnika i terase od cca 80m2 i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista slunj što manje (114)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni