• GoHome Professional
kuće zemljista seget što skuplje Najnovije - GoHome
  • kuće zemljista seget što skuplje Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista seget što skuplje Najnovije

  • Za upit "kuće zemljista seget što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2023.,

www.simicdom.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.375.000 €, 486,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa B nalazi se na parceli veličine 804 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 486 m2 m2 i neto korisne površine 475 m2 .PODRUM (126 m2) se sastoji od garaže s tri parkirna mjesta, spremište i prostor za bazensku opremu.PRIZEMLJE (120 m2) sastoji se od otvorenog koncepta....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.375.000 €, 273,00 m2 cca 8700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je spektakularna villa u novom luksuznom kompleksu u mjestu Seget Donji.   Seget Donji je najveće naselje u sastavu općine Seget. Smješten je dva kilometra zapadno od UNESCO-ova grada Trogira. Zahvaljujući blagoj klimi, stanovništvo se i danas bavi poljoprivredom i....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.300.000 €, 322,00 m2 cca 7140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije moderne vile koje zajedno čine atraktivan duplex objekt, a nalaze se u mirnom dijelu naselja nedaleko od grada Trogira. Iako su povezane u jednu cjelinu, vile su u naravi potpuno odvojene, s vlastitim ulazima, što osigurava visok stupanj privatnosti i udobnosti.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.105.000 €, 428,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa C nalazi se na parceli veličine 697 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 429 m2 m2 i neto korisne površine 421 m2 .PODRUM (110,5 m2) se sastoji od garaže s tri parkirna mjesta, spremište i prostor za bazensku opremu.PRIZEMLJE (116 m2) sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.685.000 €, 212,00 m2 cca 7950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 1.650.000 €, 10164,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Split okolica, Trogir- Seget Donji, građevinsko zemljište površine 10164m2, odlična lokacija s otvorenim pogledom na more.Parcela je u potpunosti građevna M1 -zona, pravokutnog oblika, ima pristupni put do parcele širine 3 metra kao i djelomičnu infrastrukturu.Prodaja isključivo u....

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 1.626.240 €, 10164,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište u Segetu Donjem površine 10160 m2, obzirom da je parcela blago povišena vidi se more .U susjedstvu su sagrađene novogradnje. Vlasništvo 1/1 bez tereta. Sva infrastruktura uz parcelu. Za dodatne informacije i razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.550.000 €, 365,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2024.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, moderna obiteljska kuća s bazenom s prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli arhipelag. Kuća bruto površine 365 m2 proteže se na tri etaže na parceli površine 613 m2. Iz dvorišta se ulazi u garažu i na toj etaži suterena nalazi se još prostor za druženje, spremište....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji - osamdesetak metara od mora smještena je ova moderna vila s bazenom stvorena za odmor i opuštanje. Vila se nalazi na parceli veličine 520 m2 i proteže se na tri etaže ukupne neto korisne površine 248 m2. Suteren se sastoji od garaže te spa/wellness zone s teretanom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista seget što skuplje (267)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled