- kuće zemljista marof

  • Za upit "kuće zemljista marof" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 648 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 740 m2
    • do 930 m2
    • 930 m2 (prosječna površina)
    • barem 930 m2
    • 1110 m2
  •  Po cijeni
    • do 5400 eura
    • do 6800 eura (prosječna cijena)
    • do 8100 eura
    • do 68 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAROF, 399.999 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je atraktivna moderna montažna kuća novogradnje u Varaždinu koja spaja vrhunsku energetsku učinkovitost, suvremeni dizajn i maksimalnu funkcionalnost prostora. Smještena na parceli od 552 m², ova nekretnina A+ kategorije pruža idealan spoj udobnosti, estetike i niskih troškova....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 64.540 €, 922,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 922 m² u naselju Kućan Marof, udaljeno 3 km od centra Varaždina. Parcela je ravna, pravilnog oblika i smještena uz asfaltiranu cestu, što omogućuje jednostavan pristup i optimalne uvjete za gradnju. Svi komunalni priključci....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 89 m², smještena na okućnici od 313 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored ? kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista marof'
42.000 €
42.000 €
30.000 €
  Zemljište, MAROF, 54.600 €, 780,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Fenomenalno građevinsko zemljište Dođite i otkrijte vašu oazu mira i udobnosti u srcu prekrasnog Kućan Marofa, samo nekoliko koraka od živahnog grada Varaždina. Ovo iznimno građevinsko zemljište nudi više od mjesta za vašu novu kuću; nudi vam priliku za stvaranje života iz snova.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 29.000 €, 2634,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište smješteno unutar građevinske zone u Kućan Marofu, u neposrednoj blizini Varaždina. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija za budućnost. Zemljište se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 130.720 €, 6536,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 6536 m2 u Varaždinu. U blizini zemljišta se nalaze auto škola Crnković, auto kuća Bunić, auto kuća Špoljarić i Elgrad . Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinskog područja. Parcela je djelomično u zoni gospodarske namjene- poslovno-proizvodna....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 30.050 €, 6010,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na rubu tišine i plodnog mira, prostire se zemljište koje diše zajedno s prirodom ? ukupno 6010 kvadrata plodne zemlje, savršene za one koji razumiju govor tla i ritam godišnjih doba. Tri zasebne čestice nude mogućnost stvaranja nečeg trajnog: možda....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 155.250 €, 85,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z250) Prodaje se kuća površine 85 m2 sa 4 gospodarske zgrade ukupne površine 147 m2 na čestici površine 6210 m2 u Kućan Marofu. - odlična lokacija, u blizini svih bitnih sadržaja, - udaljeno samo dva kilometra od Varaždina, - pogodno za gradnju kuća....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 42.000 €, 615,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE KUĆAN MAROF - 615 m2!! Prodaje se građevinsko zemljište u zoni stambene namjene u mjestu Kućan Marof od ukupno 615 m2. Sva infrastruktura je na prometnici. Širina parcele od ceste je 15.73 m, prilaz zemljani-makadamski put. Lijepa mirna lokacija za obiteljski....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 219.500 €, 4381,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Varaždinu - Kućanska ulica. Zemljište je smješteno u zoni proizvodno-poslovne namjene. Površina nekretnine je 4381 m2, Nepravilnog je pravokutnog oblika sa stranicama cca 50x100x22x100m. Jednom duljom stranom naslanja se direktno na kolnik Kućanske....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 99.000 €, 1606,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna parcela samo 3,5 km od korza Varaždin. Parcela je veličine cca 32x55m. Znači lijep kvadratni oblik, a ne usko dugačko zemljište. U ulicu se ulazi iz slijepe ulice i zemljište je u slijepoj ulici zadnje u nizu. Nula prometa, nula buke. Uz parceli na 15-20 metara su svi priključci....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 129.000 €, 116,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS D.O.O. KUĆA PRIZEMNICA, KUĆAN MAROF Prodaje se kuća u mirnoj okolice Varaždina, ukupne površine cca 116 m², s dvorištem i voćnjakom površine 1 314 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i tavana. Detalji rasporeda: Podrum: Smješten ispod polovice....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 80.000 €, 926,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

- Građevinsko zemljište 926 m2 - Vlasništvo je čisto i bez tereta - Kanalizacija i voda provedeni kroz ulicu, nalaze se uz samo zemljište - Struja, plin i optika nalaze se u neposrednoj blizini i moguće je spajanje - Pravokutni oblik zemljišta, idealno za obiteljsku kuću, na kraju....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 417.220 €, 20861,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE!!! Prodaje se veliko zemljište od 20.861m2 koje se nalazi unutar neizgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Zemljište namjenjeno za proizvodno-uslužno-turističku djelatnost. Top lokacija u neposrednoj blizini aerodroma Varaždin. Papiri uredni!!! Obratite....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 159.206 €, 69,22 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE moderno uređen 3-soban stan (69,22 m²) u prizemlju urbane vile. Uz stan dolazi i pripadajuće parkirno mjesto uključeno u cijenu. ? POSEBNA POGODNOST: Kupac sudjeluje u završnom uređenju! Stan se prilagođava vašim željama (kupaonica i podovi). ? FLEKSIBILNOST I PRILAGODBA....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 65.000 €, 99,49 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU! OSNOVNE INFORMACIJE ? Obiteljska kuća u naselju Kućan Marof, na istočnoj strani grada Varaždina, na adresi Radnička 16 ? Mikrolokacija: urbanizirano stambeno okruženje sa kompletnom infrastrukturom OPIS ? Ukupna neto površina: 99.49 m2. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 137.500 €, 5420,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z282) Prodaje se građevinsko zemljište površine 5420 m2 za komercijalnu namjenu u istočnom dijelu grada Varaždina, u smjeru Koprivnice. - parcela je uz asfaltirani put, širine uz cestu 125 metara - sva infrastruktura je uz cestu - moguća gradnja poslovne....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 13.182 €, 4394,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi poljoprivredno zemljište površine 4.394 m² smješteno u neposrednoj okolici Varaždina. Ova lokacija idealna je za poljoprivrednike, investitore i sve koji traže kvalitetno obradivo zemljište s dobrom pristupačnošću. Varaždinska županija poznata je po plodnom tlu....