• GoHome Professional
kuće zemljista kanfanar 480 m2 - GoHome
  • kuće zemljista kanfanar 480 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista kanfanar 480 m2

  • Za upit "kuće zemljista kanfanar 480 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 844 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 20000 eura (prosječna cijena)
    • do 24000 eura
    • do 205 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KANFANAR, 110.000 €, 462,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Kanfanar, Ladići, prodaje se građevinsko zemljište od 462m2. Zemljište posjeduje pravomoćnu građevinsku dozvolu za kuću 160m2 i bazen cca 25m2. Plaćeni svi doprinosi, struja i voda. Odlična lokacija na rubu mjesta Ladići. Udaljenost od autoputa 4km, a od Grada Rovinja 13km.....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 110.000 €, 462,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 462 m², smješteno u mirnom okruženju u okolici Kanfanara, s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Velika prednost ove nekretnine je što su ključni troškovi već riješeni ? komunalni doprinos je u cijelosti plaćen, električna energija je dovedena....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 1.250.000 €, 500,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Istra, Šorići, Ekskluzivna Vila Šorići: luksuzna kamena kuća s bazenom i predivnim bujnim vrtom Na izvanrednom posjedu smještenom u srcu prirodne ljepote otkrijte vrhunac sofisticiranog života u kamenoj kući u mjestu Šorići. Obuhvaćajući dvije temeljito osmišljene parcele ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista kanfanar 480 m2'
100.000 €
1.950.000 €
1.350.000 €
  Kuća, KANFANAR, 110.000 €, 462,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, KANFANAR - Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom Kanfanar Srce Istre i čvorište tradicije Kanfanar nije samo mirno istarsko mjesto; on je strateški centar poluotoka gdje se susreću povijest, vrhunska gastronomija i izvrsna prometna povezanost. Poznat po ruševinama srednjovjekovnog....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 105.000 €, 515,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja: Na samo 5 minuta vožnje od centra Rovinja prodajemo ovu prekrasnu građevinsku parcelu. Parcela je ravna,smještena do lokalne asfaltirane ulice,u mirnom dijelu naselja. Priključci vode i struje se nalaze na samoj međi. Vlasnik posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 73.000 €, 480,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je građevinsko zemljište pravilnog oblika i površine 480m2 u okolici Kanfanara. Pogodno je i za gradnju obiteljske kuće s bazenom. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. ID CODE: T724 Kristijan Nikoloski Agent s licencom....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 110.000 €, 462,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, KANFANAR - Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom Kanfanar ? Srce Istre i čvorište tradicije Kanfanar nije samo mirno istarsko mjesto; on je strateški centar poluotoka gdje se susreću povijest, vrhunska gastronomija i izvrsna prometna povezanost. Poznat po ruševinama....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 110.000 €, 462,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Gradjevinska parcela s gradjevinskom dozvolom na 20 km od Rovinja i par km do ulaza na autocestu. Bruto kuća je površine: 161m2 a parcela je velicine 462m2. Parcela je čista i ravna, spremno za gradnju. Projekt je za kuću s 3 spavaće sobe sa kupaonama na katu, kuhinja i....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 59.000 €, 503,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U OKOLICI KANFANARA ? MIRNA LOKACIJA Na prodaju građevinsko zemljište površine 503 m², smješteno u malom i mirnom selu u okolici Kanfanara, na rubnom dijelu naselja, što osigurava privatnost i ugodno okruženje. Zemljište je ravno, pravilnog oblika i idealno....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 800.000 €, 504,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Poslovno-stambena prilika! Samostojeća kuća s 4 stambene jedinice i velikim potencijalom Putini kod Rovinja je mirno naselje smješteno u blizini Rovinja, jednog od najljepših gradova na zapadnoj obali Istre. Ovo idilično područje poznato je po svojoj prirodnoj ljepoti, zelenim....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 1.250.000 €, 450,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na idiličnoj poziciji s pogledom na zelenilo i more u daljini prodajemo kuću s velikim dvorištem. Kuća je stavljena pod krov te se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja. U prizemlju je planiran veliki dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom te WC-om, kao i spremište/strojarnica....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 83.000 € na 105.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KANFANAR, 105.000 €, 512,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 83.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište (512 m²) sa gotovim glavnim projektom , predano za građevinsku dozvolu i modernim vizualizacijama interijera i eksterijera. Smješteno u blizini samog centra Kanfanara, pruža savršenu kombinaciju dostupnosti i privatnosti. Izvrsna prilika za izgradnju....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 88.000 € na 105.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KANFANAR, 105.000 €, 512,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 88.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište (512 m²) s gotovim idejnim projektom i modernim vizualizacijama interijera i eksterijera. Smješteno u blizini samog centra Kanfanara, pruža savršenu kombinaciju dostupnosti i privatnosti. Izvrsna prilika za izgradnju kuće za odmor ili investiciju....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 80.000 € na 100.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KANFANAR, 100.000 €, 512,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.06.2025 - 80.000 €
13.03.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa idejnim projektom i vizualizaciji eksterijera i interijera veličine 512m2. Zemljište je smješteno u neposrednoj blizini samog centra Kanfanara. Idealno za gradnju kuće za odmor kao sto je i prvotno zamišljeno. Zemljište je na blagoj padini sto ga....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 99.000 €, 517,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Rovinj,9km-Šorići-idealna građevinska parcela-517m2 Na idealnoj lokaciji u Šorićima,prodajemo idealnu građevinsku parcelu od 517m2,ravnu ,odličnog pristupa s asfalta gdje se nalazi sva infrastruktura. Uredna i čista dokumentacija 1/1. Orijentacija je JZ. Cijena je 99 000 eura .

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 55.000 €, 522,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.investa.hr

Kanfanara okolica ? građevinsko zemljište južne orijentacije, 522 m² + 139 m² udio u putu - ukupno 661 m². Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u mirnom i uređenom naselju u okolici Kanfanara, na lokaciji koja nudi idealan spoj privatnosti i dostupnosti. Površina parcele....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 62.000 €, 522,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Kanfanara okolica ? građevinsko zemljište pravilnog oblika, 522 m² + 139 m² udio u putu, ukupno 661 m2. U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u mirnom dijelu okolice Kanfanara, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Površina parcele iznosi 522 m², uz dodatnih....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 65.000 €, 522,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, KANFANAR - Građevinsko zemljište u idiličnom naselju Kanfanar se nalazi na zapadnom dijelu istarskog poluotoka i odlično je prometno povezan s ostatkom Istre, zahvaljujući tome što je ovdje smješteno glavno čvorište Istarskog ipsilona. Zahvaljujući povoljnom geografskom položaju,....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 62.000 €, 522,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KANFANAR - Građevinska parcela na super lokaciji Kanfanar se nalazi na zapadnom dijelu istarskog poluotoka i odlično je prometno povezan s ostatkom Istre, zahvaljujući tome što je ovdje smješteno glavno čvorište Istarskog ipsilona. Zahvaljujući povoljnom geografskom položaju,....