• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 570000 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 570000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 570000 eura

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 570000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 540000 eura (malo jeftiniji)
    • 590000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 160,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Luksuzna moderna villa s bazenom Ova luksuzna moderna villa smještena je u blizini mjesta Šilo. Nekretnina ima stambenog prostora 160 m², na terenu od 640 m². Na katu su smještene tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, dok je prizemlju dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je lijepa prizemnica na rubu zelene zone sa uređenom prostranom okućnicom od 1550 m2 na kojoj se nalazi jacuzzi, sunčalište, kameni roštilj, natkrivena terasa i prostor za više parkirnih mjesta. Stambena površina kuće od 100 m2 odlično....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Ova kuća smještena u srcu otoka Krka, na rubu šume, pruža jedinstvenu kombinaciju prirodnog okruženja i udobnosti modernog doma. Na prostranoj parceli od 1.700 m², u hladu visokih stabala i mirisnog mediteranskog bilja, smjestila se ova šarmantna prizemnica od 120 m², osmišljena za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 410.000 €, 75,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, dvojne kuće na 3 etaže, na mirnoj lokaciji! Kuća neto površine 75 m2, katnosti prizemlje + 2 kata. U prizemlju se nalazi 1 spavaća soba s kupaonicom i dnevnim boravkom. Prizemlje ima ulaz preko unutarnjih stepenica ili odvojeni ulaz izvana. Na prvom katu nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja otoku Krku. Izgrađena je na velikoj parceli površine cca 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Ukupne površine 250 m2, proteže se na dvije etaže. Sastoji se od četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 546.000 €, 104,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ ? Kamena vila s bazenom i pogledom na more, PRILIKA!!! Ova šarmantna kamena kuća, potpuno renovirana 2021. godine, predstavlja savršen spoj autohtonog mediteranskog stila i suvremenog komfora. Smještena je na parceli od 960 m² i nudi 100 m² stambenog prostora raspoređenog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaja samostojeće kuće novije gradnje, Dobrinj, Otok Krk Prodaje se prekrasna samostojeća kuća novije gradnje, stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Dobrinj na otoku Krku. Osnovne karakteristike: Prizemlje: predprostor, dnevni boravak, kuhinja s izbom, blagovaonica,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 570000 eura (1715)
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan