• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje do 480000 eura

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje do 480000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 139,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Na otoku Krku, na širem području mjesta Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća površine 139 m² s prostranom okućnicom od čak 3.300 m², smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Kuća se sastoji od prizemlja i visokog polukata, a na parceli se nalazi i pomoćni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 519.000 €, 109,21 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK,, Soline, prodaje se kompletno (izvana i iznutra) NOVOUREĐENA dvojna kuća površine 109.21 m2, P+1, 100 m od mora, sastoji se od dva apartmana površine 54.44 m2 i 54.77 m2. Terasa, balkon, pogled na more. Okućnica površine 556 m2, ograđena je i s bazenom. Ispred kuće parkirna mjesta.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 510.000 €, 131,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna dvojna kuća s bazenom u mirnom dijelu Solina na otoku Krku, s pogledom na more. Idealna za odmor ili turizam. Objekt je projektiran u mediteranskom stilu, s naglaskom na funkcionalnost, udobnost i uklapanje u okoliš. Trenutno u izgradnji. Stambena površina: 130,79....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
17.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERNA KUĆA S BAZENOM U MIRNOM OKRUŽENJU - OTOK KRK (OKOLICA ČIŽIĆA) Prodaje se atraktivna novogradnja, dio dvojne kuće, ukupne površine 140 m2, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru. Kuća se proteže na dvije etaže (Prizemlje + 1. kat) ,osmišljene kao prostrana i funkcionalna....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, kamena kuća sa bazenom stambene površine 140 m2 s okućnicom od 355 m2. Ova samostojeća kuća ima i status kulturnog dobra iz početka 20.stoljeća, stoga su u nadogradnji 2009. godine očuvane značajke starine poput kamene fasade s istočne strane kuće i kameni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Malinske - Moderna vila s privatnim bazenom i velikom okućnicom! Prodaje se luksuzna vila s privatnim bazenom u mirnom naselju u okolici Malinske 3,5km od mora, na otoku Krku. Vila nudi 2 spavaće sobe, moderno opremljenu kuhinju, 2 kupaonice s bideom te prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje do 480000 eura (718)
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr