• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,spavaća soba sa kupaonicom,wc,ostava i dvije natkrivene terase,a sa jedne od njih je prilaz na sunčalište i bazen. Na katu su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, prekrasna nova kamena kuća sa bazenom, samo 1 km od mora. Samostojeća kuća stambene površine 220 m2, na terenu od 565m2, ima 3 spavaće sobe sa kupaonicama , na katu, a u prizemlju kuhinju i dnevni boravak, terasu, bazen i posebnu konobu sa roštiljem. Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto površinom od 197 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom te prostran dnevni boravak s izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, na prodaju je nova luksuzna vila s bazenom, ukupne stambene površine 184 m2, smještena je u malom mjestu nedaleko Dobrinja, na vrlo mirnoj lokaciji! Nekretnina se prodaje kompletno namještena i sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje zadnjih 14 dana (43)
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 do 4500 eura/m2 što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr