• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 što skuplje zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 što skuplje zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Šilo - moderna vila s grijanim bazenom i pogledom! Samo 150 m od mora. Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 820 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto površinom od 197 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom te prostran dnevni boravak s izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m, smještenu na prostranoj okućnici od 900 m. Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na dvije etaže ukupne stambene površine 185m2. U prizemlju imamo prostrani dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 280 m2 što skuplje zadnjih 7 dana (29)
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin do 280 m2 što skuplje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.