• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin Zadnjih 14 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
17.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 1.180.000 €
16.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 380.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
16.08.2025 - 350.000 €
23.12.2025 - 380.000 €
11.03.2026 - 350.000 €
12.04.2026 - 380.000 €
20.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj zadnjih 14 dana pala cijena (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr