• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj grijanje na plin što manje - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj grijanje na plin što manje do 290 m2 do 4800 eura/m2 do 480000 eura

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj grijanje na plin što manje do 290 m2 do 4800 eura/m2 do 480000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 210.000 €, 40,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je autohtona starina za kompletnu rekonstrukciju koja se smjestila na veoma mirnoj lokaciji. Ima djelomičan pogled na more te 320 m2 okućnice. Mogućnost dizanja još jednog kata. Zanimljiva nekretnina za ljubitelje prirode i robinzonskog turizma! ID CODE: S-431 Ljiljana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja autohtonu kamenu kuću za adaptaciju koja se nalazi u okolici Dobrinja. Kuća ima površinu od 40 m2, a smještena je na čestici površine 495 m2. Lijepa starina sa kamenim voltama nalazi se na izuzetno mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj 4000 m do mora. Prilika! ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 78.000 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 268.000 €, 53,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella ? Samostojeća kuća s okućnicom na atraktivnoj lokaciji u Čižićima, otok Krk Iz ponude izdvajamo šarmantnu prizemnicu smještenu u mirnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Kuća se nalazi na ograđenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 228.000 €, 53,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je stara kamena dvojna kuća djelomično renovirana ukupne površine 53 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 405 m2 te s terena ima pogled na more. U prizemlju kuće nalazi se pomoćna gospodarska zgrada za renoviranje. Na katu....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 57,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mediteranska kuća na odličnoj lokaciji ? Šilo Na prodaju je potpuno renovirana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj privatnosti, udobnosti i blizine mora. Smještena na parceli od 200 m², ova nekretnina površine 57 m² osmišljena je za ugodan boravak ili kao izvrsna investicija za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 do 4800 eura/m2 do 480000 eura (762)
  • kuće zemljista dobrinj grijanje na plin što manje do 290 m2 do 4800 eura/m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr