• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa najnovije - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa najnovije do 260000 eura

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa najnovije do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2 (malo manji)
    • 800 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine predstavljaju dvojnu kuću na mirnoj lokaciji. Ukupna stambena površina iznosi 101 m2. Nekretnina ima izuzetnu raspodjelu prostora, idealnu za udoban život ili turističko iznajmljivanje. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze 2 prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 59,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže miran kutak blizu mora s potencijalom za preuređenje i dodatno ulaganje. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u zelenilu na 300 metara do mora i plaža u Čižićima. Građena je 80-ih godina i potrebna joj je adaptacija. Sastoji se od sutrena i visokog prizemlja ukupne površine 66m2.Ima dvije prostrane terase, svaka po 20m2. ID KOD AGENCIJE: 787 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI Šarmantna prizemnica s uređenom okućnicom na atraktivnoj lokaciji ? Čižići, otok Krk** U ponudi izdvajamo simpatičnu samostojeću kuću smještenu u mirnom i ugodnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s podrumom u Čižićima ? idealna za obitelj ili odmor! Na prodaju je lijepa prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća od 88 m² pruža savršen spoj udobnosti i blizine mora, idealna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa do 260000 eura (99)
  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 terasa najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni