• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 2.597 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2 (malo manji)
    • 800 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 827,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Poljoprivredno zemljište na lijepoj lokaciji 400 m od mora, parcela 827 m2 u blizini mora i preljepih divljih plaža ( Murvenica, Vetrna, Petrinja), okolica Šila, 5 min do centra Šila i dućana. Pristup do parcele automobilom.1 km centar Šila. Zona će se uskoro proširivat....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 67.000 €, 741,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište s ucrtanom građevinom, smješteno na rubnom dijelu naselja, okruženo mirom i netaknutom prirodom. Do zemljišta vodi pristupna cesta, dok se u neposrednoj blizini nalaze obiteljske kuće, što pruža odličan spoj privatnosti i dostupnosti. Na parceli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih 14 dana do 3900 eura/m2'
650.000 €
650.000 €
145.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 736,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo! Lijep ravan građevinski teren površine 736 m2, sa PRAVOMOĆNOM građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama! Pogled sa kata. Projekt je za obiteljsku kuću sa bazenom, prizemlje i kat sa 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, dnevni boravak, kuhinja 155 m2! + terase i bazen. Lijep projekt,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na dvije etaže ukupne stambene površine 185m2. U prizemlju imamo prostrani dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, na prodaju je nova luksuzna vila s bazenom, ukupne stambene površine 184 m2, smještena je u malom mjestu nedaleko Dobrinja, na vrlo mirnoj lokaciji! Nekretnina se prodaje kompletno namještena i sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 176,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno, prodaje se dvojna kuća u izgradnji. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti dnevni prostor od 48 m2 koji uključuje dnevni boravak, kuhinju i iblagavaonicu. Iz istog se izlazi na terasu površine 28 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaća soba sa kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona kamena kuća na otoku Krku (mjesto Polje, blizina Šila), idealna za odmor, stanovanje ili nastavak već uhodanog turističkog najma. Osnovne informacije: - Stambena površina: 160 m2 - Okućnica: 950 m2 - Broj soba: 4 spavaće sobe + dnevni boravak - Kupaonice: 3 -....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi su dvosobni sa dnevnim boravkom po 75 kvadrata svaki, ulazi su odvojeni vanjskim popločanim stepenicama. Na velikoj okućnici od više od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je predivna renovirana kamena kuća smještena u slikovitom mjestu na otoku Krku. Ova šarmantna obiteljska kuća pruža savršen spoj tradicionalnog mediteranskog stila i modernog dizajna. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, velike kuhinje koja je opremljena sa svim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 263.000 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara primorska kuća površine 101m2 s dvorištem 400m2 nalazi se u mirnom naselju na nekoliko kilometara od mora. Na tri etaže smješteni su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,tri spavaće sobe,kupaonica i dvije prostrane terase.Kuća je renovirana ali je zadržan stari primorski....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 100,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće visine suteren, prizemlje i potkrovlje sa 1 stambenom jedinicom. Kuća se nalazi u okruženju vila sa bazenom i prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2000 m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u mjestu Polje na otoku Krku, s ukupno 320 kvadratnih metara okućnice i dvije stambene jedinice. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, a okružena je zelenilom i prirodom. Prva stambena jedinica sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u zelenilu na 300 metara do mora i plaža u Čižićima. Građena je 80-ih godina i potrebna joj je adaptacija. Sastoji se od sutrena i visokog prizemlja ukupne površine 66m2.Ima dvije prostrane terase, svaka po 20m2. ID KOD AGENCIJE: 787 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more