• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće do 7700 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće do 7700 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće do 7700 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće do 7700 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 720 m2 (malo manji)
    • 800 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 7300 eura (malo jeftiniji)
    • 8000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 827,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Poljoprivredno zemljište na lijepoj lokaciji 400 m od mora, parcela 827 m2 u blizini mora i preljepih divljih plaža ( Murvenica, Vetrna, Petrinja), okolica Šila, 5 min do centra Šila i dućana. Pristup do parcele automobilom.1 km centar Šila. Zona će se uskoro proširivat....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 67.000 €, 741,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište s ucrtanom građevinom, smješteno na rubnom dijelu naselja, okruženo mirom i netaknutom prirodom. Do zemljišta vodi pristupna cesta, dok se u neposrednoj blizini nalaze obiteljske kuće, što pruža odličan spoj privatnosti i dostupnosti. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 736,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo! Lijep ravan građevinski teren površine 736 m2, sa PRAVOMOĆNOM građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama! Pogled sa kata. Projekt je za obiteljsku kuću sa bazenom, prizemlje i kat sa 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, dnevni boravak, kuhinja 155 m2! + terase i bazen. Lijep projekt,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, GABONJIN - Teren s predanom građevinskom dozvolom za kuću Po+P+1 Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika i ravne konfiguracije, smješteno na mirnoj mikrolokaciji u blizini mora. Parcela ima pristup na javnu asfaltiranu prometnicu, a zahvaljujući konfiguraciji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 284,35 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok KRK, Obiteljska kuća, stambena građevina s dva stana, svaki na svojoj etaži, sa zajedničkim podrumom, zatvorenim stubištem, bazenom, parkirnim mjes1ma u dvorištu. Ukupna bruto površina objekta 284,35 m2. Ukupna površina građevinske čes1ce 931 m2. Opis po etažama: Podrumska etaža....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 760 m2 što veće zadnjih 14 dana (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr