• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 n - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 n - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 najnovije što manje

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 najnovije što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na otoku Krku u mjestu Kras prodajemo tri vile u nizu okružene prirodom. Dvije vile raspolažu sa 80 m2 stambenog prostora a treća sa 95 m2 raspodijeljeno na dvije etaže te su smještene na okućnici velikoj od 1734 m2. U prizemlju svake vile nalazi se kuhinja sa blagavonicom, dnvenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja autohtonu kamenu kuću za adaptaciju koja se nalazi u okolici Dobrinja. Kuća ima površinu od 40 m2, a smještena je na čestici površine 495 m2. Lijepa starina sa kamenim voltama nalazi se na izuzetno mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj 4000 m do mora. Prilika! ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 78.000 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj blizini mora, u zelenom pojasu prodaje se samostojeća kamena kuća. Sagrađena je 1998 g. Kompletno obnovljena izvana s novi krovom i urednom dokumentacijom. Uporabna dozvola ishodovana. Sastoji se od zajedničkog dnevnog prostora i galerije za spavanje. Ispod kuće je ukopani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 57 m², potpuno uređena i namještena, smještena na lijepoj i mirnoj lokaciji , svega nekoliko minuta od mora. Kuća se sastoji od moderne kuhinje povezane s dnevnim boravkom te jedne udobne spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 256....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m², u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m smještena na parceli od 200 m, u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista dobrinj do 280 m2 do 4500 eura/m2 što manje (1258)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr