• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 220000 eura do 800 m2 za - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 220000 eura do 800 m2 za - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 220000 eura do 800 m2 zadnjih 7 dana pala cijena što veće

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 220000 eura do 800 m2 zadnjih 7 dana pala cijena što veće" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 233 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 232 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.