• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 220000 eura 640 m2 - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 220000 eura 640 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 220000 eura 640 m2

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 220000 eura 640 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 188 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 610 m2 (malo manji)
    • 670 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 170 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 182.000 €, 640,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 640 m2 s nultom pločom i građevinskom dozvolom. Nalazi se u mirnom mjestu pokraj Solina, udaljeno oko 3km od mora. Idealna prilika za izgradnju kuće ili vikendice u prirodnom okruženju. Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište za modernu villu s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Parcela je površine 640 m2, i ima pravomoćnu građevinsku dozvolu s temeljnom pločom za izgradnju objekta površine 150 m2. U prizemlju budućeg objekta će se nalaziti hodnik,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 650,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, prodaja građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 650 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u prizemlju, a na katu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrinj do 220000 eura 640 m2'
70.000 €
107.000 €
27.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 584,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja građevinske čestice, površine 584m2, na blagoj padini udaljena 1 kilometar od mora! Priključci struje, vode i optičkog kabela su na terenu. Sa najviše točke zemljišta pruža se djelomičan pogled na more. Pri neposrednom provođenju Plana površina građevne čestice....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 107.000 €, 660,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom za urbanu vilu površine 140 metara. Vila bi imala dvije etaže i sve potrebne sadržaje. Projekt je također napravljen, no budući vlasnik može pojedinosti urediti prema svojim potrebama. Dobrinj....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 152.000 € na 149.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.07.2025 - 152.000 €
18.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 152.000 €, 640,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Krku, sa projektom i započetom gradnjom, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Na parceli površine 640 m², u naselju Gornja Hlapa, koje se nalazi točno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 107.000 €, 660,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, okolica, prodaja građevinskog zemljišta na mirnoj lokaciji. U mirnom mjestu u okolici Dobrinja, na otoku Krku, prodaje se građevinsko zemljište površine 660 m². Smješteno je u ugodnom i tihom okruženju obiteljskih kuća, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske kuće ili....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 107.000 €, 660,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku prodaje se građevinski teren površine 684 m², idealan za gradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog objekta. Teren je blago nakošen i pravilnog oblika, što omogućuje funkcionalna arhitektonska rješenja, uključujući podrumske....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta površine 660 m2, na mirnoj lokaciji. Mogućnost izgradnje obiteljske kuće, podrum, prizemlje i kat. Pristupni put, sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Građevinsko zemljište, prodaja, Dobrinj, Hrvatska,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Dobrinj - Građevinsko zemljište U okolici Dobrinja smjestila se ova lijepa, građevinska parcela pravilnog oblika. U samoj blizini nalazi se sva infrastruktura i asfaltirani put. Moguća gradnja obiteljske kuće ili vile s bazenom. Važno je za naglasiti da je parcela smještena....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 599,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište ima površinu 599 m2. Gotov je idejni projekt za kuću s bazenom. U neposrednoj blizini zemljišta nalaze se struja, voda i telefon. Pristup je dobar, asfaltirana cesta vodi ravno do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 592,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište površine 592 m2 s gotovim idejnim projekt za kuću s bazenom. Infrastruktura (struja, voda i telefon) se nalazi u neposrednoj blizini. Pristupni put je asfaltiran i vodi ravno do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 694,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, građevinsko zemljište s idejnim projektom! Građevinsko zemljište se nalazi u okolici Dobrinja na mirnoj lokaciji. Parcela ima površinu od 694 m2 te je omeđena suhozidom i nudi sve što je potrebno za izgradnju vile s bazenom ili dvojne kuće. Lokacija je idealna za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 100.000 €, 585,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u okolici Dobrinja na otoku Krku! Zemljište površine 585 m2 s gotovim idejnim projekt za kuću s bazenom. Infrastruktura (struja, voda i telefon) se nalazi u neposrednoj blizini. Pristupni put je asfaltiran i vodi do parcele. Mirna lokacija , okruženo....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 584,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, na prodaju imamo građevinsku česticu, površine 584m2. Prema navedenim uvjetima, ključne informacije za gradnju individualne stambene građevine su sljedeće: Vrste građevina: Slobodnostojeća građevina: Minimalna površina čestice mora biti 400 m, s minimalnom širinom od....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com