• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 123 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1620 m2
    • do 2030 m2
    • 2030 m2 (prosječna površina)
    • barem 2030 m2
    • 2440 m2
  •  Po cijeni
    • do 5300 eura
    • do 6700 eura (prosječna cijena)
    • do 8000 eura
    • do 67 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrinj do 220000 eura što manje do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana'
145.000 €
210.000 €
67.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 45.000 €, 827,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Poljoprivredno zemljište na lijepoj lokaciji 400 m od mora, parcela 827 m2 u blizini mora i preljepih divljih plaža ( Murvenica, Vetrna, Petrinja), okolica Šila, 5 min do centra Šila i dućana. Pristup do parcele automobilom.1 km centar Šila. Zona će se uskoro proširivat....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 235.000 €, 1118,21 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Teren površine 1118,21 m² smješten je na samom ulazu u selo Kras na otoku Krku. Nalazi se u građevinskoj zoni i već posjeduje uvjete gradnje dobivene prije nekoliko godina, što omogućuje brži početak gradnje. Teren je ograđen tradicionalnim suhozidom, ima jednostavan pristup s ceste,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 1400,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo građevinsko zemljište 1.400 m2 za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Nalazi se na rubnom dijelu naselja u mirnom predjelu unutrašnjosti otoka. Sva potrebna infrastruktura nalazi se do terena. ID KOD AGENCIJE: Z10340 Marina Polonijo Agent s licencom Mob: 098/329-462....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 54.000 €, 2154,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šuma na rubu građevinske zone na samo 1 km od mora. Kvadratnog je oblika i blago nagnuto prema moru. Nalazi se na samo jedan kilometar od mora i svih plaža u Čižićima. ID KOD AGENCIJE: 799 Golden island Mob: +385 92 194 77 58 E-mail: info@krk-realestates.com www.krk-realestates.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 2230,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivno, ravno poljoprivredno zemljište u Dobrinju površine 2230 m², gotovo pravilnog oblika, idealno za odmor u prirodi ili uzgoj. Parcela je potpuno ograđena i nalazi se uz asfaltirani prilazni put, što omogućuje lagan i siguran pristup tijekom cijele godine. Na zemljištu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 85.000 €, 3136,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u blizini prometnice, nalazi se između Krasa i Sv. Ivana. Trokutastog oblika, djelomično pokriveno stablima. Izvrsna lokacija u blizini naselja i prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: Z10420 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 55.000 €, 3136,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Malinska - prodaja poljoprivrednog zemljišta, 3136m2! Prodajemo poljoprivredno zemljište u Malinskoj površine 3.136 m2. Teren se nalazi uz glavnu cestu te ima ulaz i prilaz s ceste. Nalazi se na lijepoj lokaciji, očišćen i omeđen suhozidom. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 3640,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 3.640 m² u Uvali Soline. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, idealnoj za sve koji traže privatnost i mir, a opet žele biti blizu mora ? svega 2 kilometra udaljenosti. Zemljište ima pristupni put, što omogućuje....