• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj 220 m2 do 320000 eura - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj 220 m2 do 320000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj 220 m2 do 320000 eura

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj 220 m2 do 320000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 512 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 108 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Dobrinj,centar, samostojeća kuća sa panoramskim pogledom, na dobroj lokaciji. Samostojeća kuća od 239 m2 se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika konoba za druženja, toalet, šterna, ljetna kuhinja,manji prostor te radiona s posebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kamene kuće površine 239,20 m2, s panoramskim pogledom na more i okućnicom površine 330 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, ljetnom kuhinjom, radnom sobom, spremištem i toaletom, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrinj 220 m2 do 320000 eura'
290.000 €
290.000 €
315.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 217,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Šilo, U prodaju su pet pravokutnih poljoprivrednih zemljišta pojedinačne kvadrature između 211m2 do 217m2, od kojih su četiri uzastopno poredana. Zemljišta su omeđena i odijeljena suhozidom, te im je omogućen pristupni put i za veća vozila. Sa naseljem (udaljeno 800m) i najbližom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 211,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 211m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 217,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 217m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.999 €, 211,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.000 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine 217 m2 i na njemu je zasađeno nekoliko maslina. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.999 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćen, ravan MASLINIK, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je od srednjovjekovnih....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.500 €, 212,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 212m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine ukupno 211 m2. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, DOBRINJ - u ponudu smo dobili poljoprivredno zemljište s pristupnim putem površine 210m2. Zemljište je pravokutno, ravno te očišćeno dimenzija 15m x 15m. Ima pristupni makadamski put širok cca 5m do ulaza u parcelu kojim se ulazi sa javne ceste. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.500 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 219m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.000 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini prekrasnih plaža na otoku Krku, svega 600 m od mora. Do zemljiša vodi javna cesta i makadamski put širine 5 m. Parcela je na plodnoj zemlji pogodnoj za sadnju. Dozvoljena je gradnja kučice za alat od 20 m2. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 216,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 214,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.500 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 215m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.900 €, 215,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasno pravokutno i očišćeno poljoprivredno zemljište na otoku Krku, u Šilu. Zemljište je ravno, površine 215m2, s izuzetno kvalitetnom zemljom koja omogućava jednostavno uzgajanje različitih poljoprivrednih kultura. Ima pristupni put koji vodi direktno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 18.999 €, 211,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com