01 6641 092
Za upit "kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla cijena useljiva" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 5.000 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 €
- 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €
25.01.2026.,
www.indomio.hr
OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr