• GoHome Professional
kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla - GoHome
  • kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla cijena

  • Za upit "kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.154 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 75,00 m2 cca 5070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
25.02.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća u autohtonom stilu okružena zelenilom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je mediteranska dvojna kuća na otoku Krku, smještena u mirnom i zelenom okruženju, idealna za odmor i bijeg od gradske vreve. Kuća se proteže na tri etaže i zauzima ukupnu površinu od 75 m2, s pažljivo....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
15.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja dvojne kuće površine 80 m2, s prostranom okućnicom površine 450 m2, na mirnoj lokaciji, 3500 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, spavaćom sobom i kupaonicom, prvog kata s kuhinjom s blagovaonom i balkona te potkrovlja s spavaćom sobom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrinj što manje do 290 m2 porasla cijena'
180.000 €
485.000 €
465.000 €
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 350.000 €
26.12.2025 - 380.000 €
13.03.2026 - 350.000 €
06.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 1.450.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 231,00 m2 cca 6280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 1.250.000 €
30.03.2026 - 1.450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, prodaja nove luksuzne vile površine 231,65 m2, s grijanim bazenom i pogledom na more na parceli površine 709,69 m2. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, toaletom, spremištem, hodnikom i natkrivenom terasom te prvog kata s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr