01 6641 092
Za upit "kuće zemljista stara SUŠICA pala cijena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 78 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 49.000 € na 45.000 €
- 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 49.000 €
06.05.2026 - 45.000 €
23.04.2026.,
www.njuskalo.hr
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE RAVNA GORA ? STARA SUŠICA,(jedna od najljepših i top lokacija Gorskog kotara) SPREMNO ZA GRADNJU, veličine 577 m2 (parcela ima blagi pad, asfaltirana cesta do parcele i sva infrastrukure ispred parcele). A sama parcela se nalazi iznad historijske Karolinske ceste.....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr