• GoHome Professional
kuće zemljista PJEŠČANA UVALA atraktivno - GoHome
  • kuće zemljista PJEŠČANA UVALA atraktivno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista PJEŠČANA UVALA atraktivno

  • Za upit "kuće zemljista pješčana uvala atraktivno" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 1.078 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 570 m2
    • do 710 m2
    • 710 m2 (prosječna površina)
    • barem 710 m2
    • 850 m2
  •  Po cijeni
    • do 41000 eura
    • do 51000 eura (prosječna cijena)
    • do 62000 eura
    • do 519 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 324.000 €, 622,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se atraktivne građevinske parcele s prekrasnim pogledom na more u Vinkuranu! Na mirnoj i poželjnoj lokaciji u Vinkuranu prodaju se parcele koje nude otvoren i očaravajući pogled na more idealna prilika za izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog objekta.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 324.000 €, 622,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista pješčana uvala atraktivno'
341.000 €
335.500 €
2.000.000 €
  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 800.000 €, 550,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova atraktivna građevinska parcela od 550 m² smještena je u poznatom turističkom mjestu Pješčana Uvala, u prvom redu do mora, što joj daje izuzetnu vrijednost i potencijal. Parcela je pravilnog oblika, a uz nju su dostupne sve potrebne komunalije ? struja i voda. Ima vlastiti ulaz....

 
 
 
  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 345.000 €, 664,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 422.000 €, 812,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.500 € na 270.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 270.000 €, 1090,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 290.500 €
06.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u općini Medulin, u Pješčanoj uvali, površine 1090 m², sastavljeno od dvije parcele. Građevinska parcela je pravokutnog oblika, otprilike 21x48 m, s pristupom s asfaltirane ceste. Struja i voda su odmah dostupni uz parcelu. Dozvoljena je....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.600.000 €, 497,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U Pješčanoj Uvali, svega nekoliko minuta hoda od mora, smještena je ova atraktivna i lijepo uređena vila. Objekt je koncipiran kao višenamjenska turistička nekretnina s više zasebnih smještajnih jedinica. U sklopu vile nalazi se više apartmana različitih veličina: četiri jednosobna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 341.000 €, 656,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 425.000 € na 365.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 365.000 €, 13610,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 425.000 €
06.03.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Općina Medulin smještena je na samom jugu istarskog Poluotoka u priobalju. Medulin, nekad ribarsko mjesto, danas je moderno turističko središte koje se u zadnjih deset godina istaknulo kao jedna od najpoželjnijih turističkih destinacija u Hrvatskoj što dokazuje....

 
 
 
  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 850.000 €, 6678,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište na prodaju - investicijska prilika. Prodaje se atraktivno zemljište površine 6678 m2 od čega je 5310 m2 građevinsko. Zemljište je smješteno na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na brežuljku , orijentirano je na jug sa panoramskim pogledom na more i prirodu. Proteže se na jednoj....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.500 € na 270.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 290.500 €
06.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na izuzetno atraktivnoj lokaciji u općini Medulin, Pješčana uvala. Površina zemljišta iznosi 1090 m² i sastoji se od dvije parcele. Građevinska parcela ima pravokutni oblik dimenzija približno 21x48 m. Pristup zemljištu je osiguran s asfaltirane ceste,....

 
 
 
  Zemljište, PJEŠČANA UVALA, 335.000 €, 757,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište stambene namjene površine 756 m2, smješteno na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Puli, svega 400 metara od mora. Zemljište je pravilnog oblika i idealno za izgradnju luksuzne vile s bazenom ili višestambenog objekta. Svi priključci, uključujući....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 345.000 €, 664,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 425.000 € na 365.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 425.000 €
05.03.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Općina Medulin smještena je na samom jugu istarskog Poluotoka u priobalju. Medulin, nekad ribarsko mjesto, danas je moderno turističko središte koje se u zadnjih deset godina istaknulo kao jedna od najpoželjnijih turističkih destinacija u Hrvatskoj što dokazuje i najveći broj ostvarenih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!